Házená turnaj družstev – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Tabulky

turnaj družstev – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
27.6.2022
Pondělí
09:00 starší žáci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Hlavní město Praha - Olomoucký kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:40 starší žáci Liberecký kraj - Jihomoravský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:40 starší žáci Středočeský kraj - Královéhradecký kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:40 starší žákyně Pardubický kraj - Královéhradecký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:40 starší žákyně Kraj Vysočina - Hlavní město Praha Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 starší žáci Ústecký kraj - Kraj Vysočina SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 starší žáci Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 starší žákyně Zlínský kraj - Jihočeský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 starší žákyně Olomoucký kraj - Středočeský kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Plzeňský kraj - Pardubický kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Středočeský kraj - Olomoucký kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Pardubický kraj - Jihomoravský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Ústecký kraj - Plzeňský kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žáci Kraj Vysočina - Jihočeský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žáci Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žákyně Zlínský kraj - Karlovarský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žákyně Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:20 starší žáci Ústecký kraj - Jihomoravský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:20 starší žáci Zlínský kraj - Královéhradecký kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:20 starší žákyně Jihočeský kraj - Královéhradecký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:20 starší žákyně Olomoucký kraj - Hlavní město Praha Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žáci Jihočeský kraj - Liberecký kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žáci Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žákyně Zlínský kraj - Jihomoravský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žákyně Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:40 starší žáci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:40 starší žáci Zlínský kraj - Středočeský kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:40 starší žákyně Jihočeský kraj - Pardubický kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:40 starší žákyně Hlavní město Praha - Plzeňský kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:20 starší žáci Kraj Vysočina - Plzeňský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:20 starší žákyně Středočeský kraj - Ústecký kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
28.6.2022
Úterý
09:00 starší žáci Ústecký kraj - Liberecký kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žáci Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:00 starší žákyně Olomoucký kraj - Kraj Vysočina Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:40 starší žáci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:40 starší žáci Olomoucký kraj - Zlínský kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:40 starší žákyně Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:40 starší žákyně Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 starší žáci Kraj Vysočina - Pardubický kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 starší žáci Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 starší žákyně Královéhradecký kraj - Zlínský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 starší žákyně Středočeský kraj - Plzeňský kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Jihočeský kraj - Ústecký kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Hlavní město Praha - Středočeský kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Karlovarský kraj - Pardubický kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žáci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žáci Olomoucký kraj - Královéhradecký kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žákyně Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žákyně Hlavní město Praha - Ústecký kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:20 starší žáci Pardubický kraj - Liberecký kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:20 starší žáci Hlavní město Praha - Zlínský kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:20 starší žákyně Karlovarský kraj - Jihočeský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:20 starší žákyně Plzeňský kraj - Kraj Vysočina Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žáci Plzeňský kraj - Ústecký kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žáci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj SH 2, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žákyně Pardubický kraj - Zlínský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žákyně Ústecký kraj - Olomoucký kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:40 starší žáci Liberecký kraj - Kraj Vysočina SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:40 starší žákyně Kraj Vysočina - Středočeský kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:20 starší žáci Pardubický kraj - Jihočeský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:20 starší žákyně Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj Sportovní hala DHK Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
29.6.2022
Středa
10:00 starší žáci Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žákyně Hlavní město Praha - Středočeský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:40 starší žáci Liberecký kraj - Plzeňský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:40 starší žákyně Kraj Vysočina - Ústecký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 starší žáci Pardubický kraj - Ústecký kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 starší žákyně Plzeňský kraj - Olomoucký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:00 starší žákyně Karlovarský kraj - Olomoucký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:00 starší žáci Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:40 starší žákyně Hlavní město Praha - Zlínský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:40 starší žáci Plzeňský kraj - Zlínský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
30.6.2022
Čtvrtek
09:30 starší žákyně Pardubický kraj - Kraj Vysočina Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:30 starší žáci Pardubický kraj - Královéhradecký kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:10 starší žákyně Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:10 starší žáci Ústecký kraj - Jihomoravský kraj Semifinále SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:50 starší žákyně Plzeňský kraj - Olomoucký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:50 starší žáci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Semifinále SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:30 starší žáci Jihočeský kraj - Středočeský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:30 starší žákyně Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:10 starší žáci Kraj Vysočina - Olomoucký kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:10 starší žákyně Jihočeský kraj - Ústecký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:50 starší žáci Hlavní město Praha - Zlínský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:50 starší žákyně Karlovarský kraj - Zlínský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:30 starší žáci Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:30 starší žákyně Hlavní město Praha - Olomoucký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:40 starší žáci Ústecký kraj - Plzeňský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:40 starší žákyně Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina
Výsledky
ODM TV