Atletika 60 m – rozpis akcí

60 m – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
28.6.2022
Úterý
10:00 mladší žákyně Rozběh 2 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 mladší žákyně Rozběh 3 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 mladší žákyně Rozběh 4 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 mladší žákyně Rozběh 1 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 mladší žáci Rozběh 2 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 mladší žáci Rozběh 3 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 mladší žáci Rozběh 1 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:40 starší žákyně Rozběh 1 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:40 starší žákyně Rozběh 2 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:40 starší žákyně Rozběh 3 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:40 starší žákyně Rozběh 4 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Rozběh 1 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Rozběh 2 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Rozběh 3 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žáci Rozběh 4 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:15 mladší žákyně Semifinále 1 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:15 mladší žákyně Semifinále 2 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
14:30 starší žákyně Semifinále 1 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:30 starší žákyně Semifinále 2 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
14:45 mladší žáci Semifinále 1 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:45 mladší žáci Semifinále 2 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
15:00 starší žáci Semifinále 1 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:00 starší žáci Semifinále 2 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
29.6.2022
Středa
11:30 starší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:50 mladší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:00 mladší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina
Výsledky
ODM TV