Florbal turnaj družstev – chlapci

Průběžné výsledky

Pavouci

Tabulky

turnaj družstev – chlapci – rozpis závodů
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
24.6.2019
Pondělí
09:00 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:4
09:40 chlapci Zlínský (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:2
10:20 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:0
11:00 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Liberecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:3
11:48 chlapci Plzeňský kraj (chlapci) - Olomoucký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
3:1
12:29 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:2
13:00 chlapci Ústecký kraj (chlapci) - Zlínský (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:4
13:07 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Olomoucký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
13:40 chlapci Královéhradecký kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
13:53 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
9:1
14:20 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:2
14:32 chlapci Kraj Vysočina (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:1
15:00 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Zlínský (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
15:14 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Olomoucký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
9:3
15:40 chlapci Královéhradecký kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:2
15:58 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:0
16:20 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:2
16:37 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:3
17:00 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:0
17:25 chlapci Plzeňský kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
8:1
17:40 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:2
18:05 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
3:0
25.6.2019
Úterý
09:00 chlapci Ústecký kraj (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:4
09:00 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
1:0
09:40 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Moravskoslezský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:4
09:40 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:1
10:20 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
1:1
10:24 chlapci Zlínský (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:2
11:00 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:2
11:40 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:0
12:20 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:2
13:00 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
13:40 chlapci Kraj Vysočina (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
14:20 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
8:1
15:00 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:3
15:09 chlapci Jihočeský kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:3
15:40 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:1
15:51 chlapci Zlínský (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:2
16:20 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:4
16:29 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
12:3
17:00 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Olomoucký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:0
17:14 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Zlínský (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
26.6.2019
Středa
09:00 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Zlínský (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:4
10:00 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:1
11:00 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
13:1
11:00 chlapci Pardubický kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
11:40 chlapci Jihočeský kraj (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:3
12:00 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
12:6
12:20 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:3
13:40 chlapci Ústecký kraj (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:2
14:23 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
3:2
14:25 chlapci Jihočeský kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:3
15:04 chlapci Zlínský (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:5
16:10 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:0
17:00 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Liberecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
9:3
18:09 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Středočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:2
27.6.2019
Čtvrtek
09:10 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Liberecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:6
11:32 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Moravskoslezský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:2
12:10 chlapci Ústecký kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:3
12:50 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:0
13:30 chlapci Plzeňský kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
14:10 chlapci Zlínský (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:5
16:20 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
9:3