Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
29. 6. 2022
Středa
09:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2007 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
09:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
09:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
09:30 Plavání 200 P dívky ročník 2007 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
09:30 Plavání 200 P dívky ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
09:30 Plavání 200 P dívky ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
10:00 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2007 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
10:00 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
10:00 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
10:30 Plavání 100 VZ dívky ročník 2007 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
10:30 Plavání 100 VZ dívky ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
10:30 Plavání 100 VZ dívky ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
11:00 Plavání 200 Z chlapci ročník 2007 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
11:00 Plavání 200 Z chlapci ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
11:00 Plavání 200 Z chlapci ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
11:30 Plavání 200 Z dívky ročník 2007 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
11:30 Plavání 200 Z dívky ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
11:30 Plavání 200 Z dívky ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
12:00 Plavání 100 M chlapci ročník 2007 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
12:00 Plavání 100 M chlapci ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
12:00 Plavání 100 M chlapci ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
12:30 Plavání 100 M dívky ročník 2007 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
12:30 Plavání 100 M dívky ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
12:30 Plavání 100 M dívky ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci
16:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2007 Finále Plavecký stadion v Olomouci
16:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci
16:00 Plavání 200 P chlapci ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci
16:20 Plavání 200 P dívky ročník 2007 Finále Plavecký stadion v Olomouci
16:20 Plavání 200 P dívky ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci
16:20 Plavání 200 P dívky ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci
16:40 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2007 Finále Plavecký stadion v Olomouci
16:40 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci
16:40 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci
17:00 Plavání 100 VZ dívky ročník 2007 Finále Plavecký stadion v Olomouci
17:00 Plavání 100 VZ dívky ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci
17:00 Plavání 100 VZ dívky ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci
17:20 Plavání 200 Z chlapci ročník 2007 Finále Plavecký stadion v Olomouci
17:20 Plavání 200 Z chlapci ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci
17:20 Plavání 200 Z chlapci ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci
17:40 Plavání 200 Z dívky ročník 2007 Finále Plavecký stadion v Olomouci
17:40 Plavání 200 Z dívky ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci
17:40 Plavání 200 Z dívky ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci
18:00 Plavání 100 M chlapci ročník 2007 Finále Plavecký stadion v Olomouci
18:00 Plavání 100 M chlapci ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci
18:00 Plavání 100 M chlapci ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci
18:20 Plavání 100 M dívky ročník 2007 Finále Plavecký stadion v Olomouci
18:20 Plavání 100 M dívky ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci
18:20 Plavání 100 M dívky ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci
18:40 Plavání 4 x 50 VZ chlapci Finále Plavecký stadion v Olomouci
19:00 Plavání 4 x 50 VZ dívky Finále Plavecký stadion v Olomouci