Přehled medailistů - Hlavní město Praha

Přehled medailistů - Hlavní město Praha
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Botková Linda 6. 2. 2010 Atletika 60 m překážek mladší žákyně
zlatá Cardoselli Lucas 24. 12. 2010 Kanoistika Sprint mladší žáci K1
zlatá Eliška Kahabková Šerm Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15
zlatá Gasiúnas Demčenko Daniel 14. 1. 2009 Atletika oštěp mladší žáci
zlatá Hejnal Jan 29. 3. 2006 Gymnastika přeskok chlapci
zlatá Hlavní město Praha Badminton čtyřhra chlapci
zlatá Hlavní město Praha Judo turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstev
zlatá Hlavní město Praha Plavání 4 x 50 polohová štafeta dívky
zlatá Hlavní město Praha II Badminton smíšená čtyřhra dívky + chlapci
zlatá Hlavní město Praha žáci Atletika 4 x 60 m starší žáci
zlatá Hlavní město Praha žákyně Atletika 4 x 60 m starší žákyně
zlatá Hrdlička Štěpán 15. 5. 2008 Plavání 200 P chlapci ročník 2008
zlatá Jelša Matěj 1. 4. 2009 Plavání 100 M chlapci ročník 2009
zlatá Jonáš Waller Šerm Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15
zlatá Nýdrlová Štěpánka 17. 1. 2009 Badminton dvouhra dívky
zlatá Pancner Marek 16. 2. 2009 Judo Turnaj jednotlivců starší žáci -46kg
zlatá Reischig Filip 21. 4. 2009 Atletika dálka mladší žáci
zlatá Strculová Elen 6. 2. 2011 Gymnastika bradla dívky
zlatá Viková Hanka 6. 1. 2007 Cyklistika dráha - 500 m pevný start kadetky
zlatá Čepela Marek 24. 2. 2007 Badminton dvouhra chlapci
zlatá Štěpová Barbora 9. 5. 2009 Orientační běh sprint starší žákyně
stříbrná Adam Waller Šerm Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15
stříbrná Bulvas Štěpán 22. 2. 2010 Gymnastika bradla chlapci
stříbrná Cejpková Rozálie 12. 1. 2008 Plavání 100 P dívky ročník 2008
stříbrná Cejpková Rozálie 12. 1. 2008 Plavání 200 P dívky ročník 2008
stříbrná Daněčková Silvie 6. 1. 2007 Atletika 60 m starší žákyně
stříbrná Elysberg Ivana 22. 2. 2007 Synchronizované plavání Figury Dívky
stříbrná Hlavní město Praha Badminton čtyřhra dívky
stříbrná Hlavní město Praha Beachvolejbal turnaj dvojic Dívky
stříbrná Hlavní město Praha Florbal turnaj družstev turnaj chlapců
stříbrná Hlavní město Praha Florbal turnaj družstev turnaj dívek
stříbrná Hlavní město Praha Kanoistika Sprint družstev žáci K1
stříbrná Hlavní město Praha Orientační běh sprint smíšené štafety mladší žactvo
stříbrná Hlavní město Praha Synchronizované plavání Volné párové sestavy Dívky
stříbrná Hlavní město Praha (chlapci ml) Tenis čtyřhra mladší chlapci
stříbrná Hlavní město Praha dívky Basketbal turnaj družstev dívky
stříbrná Jelša Matěj 1. 4. 2009 Plavání 200 M chlapci ročník 2009
stříbrná Koptík Lukáš 17. 8. 2007 Atletika 100 m překážek starší žáci
stříbrná Krutilová Nicole 10. 2. 2007 Atletika koule 3 kg starší žákyně
stříbrná Krutilová Nicole 10. 2. 2007 Atletika výška starší žákyně
stříbrná Lajčaková Karolína 9. 4. 2010 Plavání 200 Z dívky ročník 2010
stříbrná Lienertová Monika 8. 9. 2008 Cyklistika BMX - jízda jednotlivců na čas starší žákyně
stříbrná Paroubková Margarita 1. 11. 2009 Plavání 100 M dívky ročník 2009
stříbrná Plecer Adam 29. 1. 2009 Plavání 100 Z chlapci ročník 2009
stříbrná Podařil Jan 27. 2. 2006 Cyklistika dráha - 2km pevný start kadeti
stříbrná Strakatá Vendula 16. 1. 2007 Cyklistika dráha - 2km pevný start kadetky
stříbrná Strakatá Vendula 16. 1. 2007 Cyklistika dráha - scratch kadetky
stříbrná Viková Hanka 6. 1. 2007 Cyklistika BMX - jízda jednotlivců na čas kadetky
stříbrná Vobořilová Lucie 5. 3. 2008 Plavání 200 Z dívky ročník 2008
stříbrná Vojáček Filip 9. 1. 2007 Atletika 60 m starší žáci
stříbrná Vondráková Lada 16. 6. 2008 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -44kg
stříbrná Škopová Barbora 19. 11. 2009 Plavání 100 Z dívky ročník 2009
stříbrná Škopová Karla 29. 1. 2008 Plavání 100 Z dívky ročník 2008
stříbrná Štěpová Barbora 9. 5. 2009 Orientační běh krátká trať starší žákyně
stříbrná Šubrt Jáchym 13. 2. 2008 Orientační běh sprint starší žáci
bronzová Botková Linda 6. 2. 2010 Atletika 800 m mladší žákyně
bronzová Cardoselli Lucas 24. 12. 2010 Kanoistika Slalom mladší žáci K1
bronzová Chlumská Laura 25. 3. 2010 Tenis dvouhra mladší dívky
bronzová Emma Rovenská Šerm Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15
bronzová Hasal Lukáš 26. 5. 2009 Cyklistika dráha - scratch starší žáci
bronzová Hejnal Jan 29. 3. 2006 Gymnastika hrazda chlapci
bronzová Hlavní město Praha Beachvolejbal turnaj dvojic Chlapci
bronzová Hlavní město Praha Kanoistika Slalom družstev žáci K1
bronzová Hlavní město Praha (dívky ml) Tenis čtyřhra mladší dívky
bronzová Hlavní město Praha (dívky st) Tenis čtyřhra starší dívky
bronzová Hrdlička Štěpán 15. 5. 2008 Plavání 100 P chlapci ročník 2008
bronzová Kučerová Anna 3. 1. 2009 Judo Turnaj jednotlivců starší žákyně -52kg
bronzová Lajčaková Karolína 9. 4. 2010 Plavání 100 Z dívky ročník 2010
bronzová Mareš Lukáš 30. 5. 2007 Atletika dálka starší žáci
bronzová Pater Mikuláš 19. 1. 2009 Karate kata jednotlivci starší žáci
bronzová Pazdírek Matěj 15. 10. 2010 Gymnastika bradla chlapci
bronzová Plecer Adam 29. 1. 2009 Plavání 200 Z chlapci ročník 2009
bronzová Podařil Jan 27. 2. 2006 Cyklistika dráha - scratch kadeti
bronzová Pořízek Jan 15. 2. 2006 Cyklistika BMX - jízda jednotlivců na čas kadeti
bronzová Srnec Adam 1. 6. 2007 Badminton dvouhra chlapci
bronzová Vaněk Daniel 27. 4. 2008 Tenis dvouhra starší chlapci
bronzová Vaňková Adéla 9. 2. 2009 Atletika dálka mladší žákyně
bronzová Viková Hanka 6. 1. 2007 Cyklistika MTB XCO kadetky
bronzová Vojáček Filip 9. 1. 2007 Atletika 100 m překážek starší žáci
bronzová Váňa Marek 3. 8. 2007 Atletika 300 m starší žáci
bronzová Zuzana Závitkovská Šerm Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15
bronzová Šťasná Barbora 3. 11. 2006 Karate kata jednotlivci dorostenky