Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
30. 6. 2021
Středa
09:45 Atletika výška mladší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
09:45 Atletika dálka mladší žáci Kvalifikace sk. A
sektor A
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
10:20 Atletika 60 m překážek mladší žáci Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
10:30 Atletika oštěp mladší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
10:45 Atletika 100 m překážek starší žákyně Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:10 Atletika 100 m překážek starší žáci Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:15 Atletika výška starší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:15 Atletika dálka mladší žáci Kvalifikace sk. B
sektor A
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:30 Atletika 60 m starší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:40 Atletika 60 m starší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:50 Atletika 60 m mladší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
12:00 Atletika 60 m mladší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
14:45 Atletika výška mladší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
14:45 Atletika dálka mladší žákyně Kvalifikace sk. A
sektor A
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
15:15 Atletika oštěp mladší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
15:30 Atletika 800 m mladší žákně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
15:40 Atletika 800 m mladší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
15:50 Atletika 800 m starší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
16:15 Atletika 1500 m starší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
16:15 Atletika výška starší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
16:15 Atletika dálka mladší žákyně Kvalifikace sk.B
sektor A
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
16:30 Atletika 300 m starší žákyně Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
16:50 Atletika 300 m starší žáci Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc