Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
29. 6. 2021
Úterý
09:45 Atletika výška mladší žákyně Kvalifikace sk.A
sektor 1
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
09:45 Atletika výška mladší žákyně Kvalifikace sk.B
sektor 2
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
09:45 Atletika dálka starší žáci Kvalifikace sk. A
sektor A
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
10:00 Atletika 60 m mladší žákyně Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
10:20 Atletika 60 m mladší žáci Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
10:30 Atletika koule 3 kg starší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
10:40 Atletika 60 m starší žákyně Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:00 Atletika 60 m starší žáci Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:15 Atletika výška mladší žáci Kvalifikace sk. A
sektor 1
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:15 Atletika výška mladší žáci Kvalifikace sk.B
sektor 2
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:15 Atletika dálka starší žáci Kvalifikace sk. B
sektor A
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:20 Atletika 800 m mladší žákně Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
11:35 Atletika 800 m mladší žáci Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
14:45 Atletika výška starší žákyně Kvalifikace sk.A
sektor 1
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
14:45 Atletika výška starší žákyně Kvalifikace sk.B
Sektor 2
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
14:45 Atletika dálka starší žákyně Kvalifikace sk. A
sektor A
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
15:15 Atletika koule 4 kg starší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
15:30 Atletika 60 m mladší žákyně Semifinále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
15:45 Atletika 60 m starší žákyně Semifinále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
16:00 Atletika 60 m mladší žáci Semifinále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
16:15 Atletika 60 m starší žáci Semifinále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
16:15 Atletika výška starší žáci Kvalifikace sk. A
sektor 1
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
16:15 Atletika výška starší žáci Kvalifikace sk.B
sektor 2
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
16:15 Atletika dálka starší žákyně Kvalifikace sk.B
sekktor A
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc
16:30 Atletika 800 m starší žákyně Rozběhy Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc