Často kladené dotazy

Pokud mezi těmito otázkami nenajdete odpověď na to, co byste chtěli vědět, napište nám na Facebooku – facebook.com/olympioniciODM.

1) Jak se mohu dostat na zahajovací ceremoniál?
Zahajovací ceremoniál, který se uskuteční 19. ledna od 15.00 hodin v KV Areně, je přístupný pro účastníky i veřejnost, ale je nutné mít vstupenku. V tuto chvíli je ceremoniál vyprodaný a lze jej sledovat na iVysilani.

2) Kde bude medailový ceremoniál a je přístupný veřejnosti? A co závěrečný ceremoniál?
Medailový ceremoniál se uskuteční v úterý 21. ledna od 18:30 před Olympijským domem – hotelem Thermal - a je přístupný jak účastníkům, tak široké veřejnosti. Uvidíte předávání cen prvním medailistům ODM 2020 a na závěr také ohňostroj.

Závěrečný ceremoniál se koná ve čtvrtek 23. ledna v KV Areně od 18h a je potřeba si na něj zakoupit vstupenku na webu Ticketportal.

3) Mohu si na ODM koupit něco na památku?
Určitě ano, připravili jsme spoustu reklamních předmětů s logem ODM 2020, které můžete koupit během zahajovacího a závěrečného ceremoniálu. Během akce je možné si je zakoupit v Olympijském domě v hotelu Thermal a v Infocentru na Božím Daru.

4) Kde všude můžu sledovat závody?
Celou akci přenáší živě ČT sport, která poskytuje také přenosy některých závodů. Jejich přehled najdete na iVysilani.

5) Potřebuji vstupenku na sportoviště?
Vstup na všechny sportovní akce je zdarma a není potřeba mít vstupenku.

6) Dostanu se na sportoviště i jinak než jen autem?
Účastníci ODM mají s akreditační kartou zdarma přesun hromadnou dopravou a mají také zajištěné autobusy na a ze sportoviště. Veřejnost může využít hromadné dopravy s platnou jízdenkou.

7) Zapomněl jsem něco na sportovišti, kde jsou ztráty a nálezy?
Pokud se něco takového stane, dej nám vědět na Facebooku do zprávy, a zkusíme vyřešit (facebook.com/olympioniciODM). Zároveň je zřízeno telefonní číslo ztráty a nálezy 601 214 132.