Karate kumite jednotlivci – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

kumite jednotlivci – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
21.1.2020
Úterý
09:20 starší dívky -47 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:25 starší dívky +47 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:28 starší dívky +47 kg Blažková A. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:30 starší dívky -47 kg Príglová M. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:35 starší dívky -47 kg Mládková A. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:45 starší dívky -47 kg Schleiferová A. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:47 starší dívky -47 kg Suchá N. - Hrdličková L. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:48 starší dívky -47 kg Menčíková E. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:49 starší dívky -47 kg Mládková A. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:50 starší dívky -47 kg Biriucová T. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:51 starší dívky -47 kg Čepičková A. - Měsíčková L. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:56 starší dívky +47 kg Nováková K. - Válková M. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:57 starší dívky +47 kg Seniv Ch. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:57 starší dívky +47 kg Bílá L. - Štecová K. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
09:59 starší dívky +47 kg Stejskalová S. - Šťastná B. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:00 starší chlapci -50 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 starší chlapci +50 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 dorostenky -52 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 dorostenky +52 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 dorostenci -60 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 dorostenci +60 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 starší dívky +47 kg Bábíčková A. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:01 starší dívky +47 kg Frydrychová M. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:02 starší dívky +47 kg Hájková H. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:12 starší dívky -47 kg Príglová M. - Mládková A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:12 starší dívky -47 kg Schleiferová A. - Hrdličková L. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:13 starší dívky -47 kg Menčíková E. - Mládková A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:14 starší dívky -47 kg Biriucová T. - Čepičková A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:22 starší dívky -47 kg Príglová M. - Hrdličková L. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:23 starší dívky -47 kg Menčíková E. - Čepičková A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:24 starší dívky -47 kg Príglová M. - Čepičková A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:51 starší chlapci -50 kg Vašák V. - Bednář J. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:52 starší chlapci -50 kg Šťáhlavský O. - Kirschner A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:53 starší chlapci -50 kg Orság T. - Laštůvka I. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:53 starší chlapci -50 kg Vašek D. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:54 starší chlapci -50 kg Jízdný J. - Kopsa J. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:54 starší chlapci -50 kg Bednář O. - Benda K. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:55 starší chlapci -50 kg Zita K. - Kozubal A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
10:56 starší chlapci -50 kg Šolín J. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:00 starší chlapci +50 kg Kolář Daniel - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:03 starší chlapci -50 kg Vašák V. - Šťáhlavský O. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:03 starší chlapci +50 kg Hasan J. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:03 starší chlapci -50 kg Orság T. - Vašek D. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:04 starší chlapci +50 kg Andres F. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:04 starší chlapci -50 kg Bednář O. - Jízdný J. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:05 starší chlapci +50 kg Schwarz E. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:06 starší chlapci +50 kg Hrdlička B. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:07 starší chlapci +50 kg Duchoň M. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:08 starší chlapci -50 kg Zita K. - Šolín J. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:08 starší chlapci +50 kg Lugert V. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:08 starší chlapci -50 kg Vašák V. - Orság T. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:09 starší chlapci -50 kg Bednář O. - Zita K. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:09 starší chlapci +50 kg Krátký P. - Luža M. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:09 starší chlapci -50 kg Vašák V. - Bednář O. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:16 starší chlapci +50 kg Kolář D. - Hasan J. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:16 starší chlapci -50 kg Bednář J. - Šťáhlavský O. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:17 starší chlapci +50 kg Andres F. - Schwarz E. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:17 starší chlapci -50 kg Benda K. - Jízdný J. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:17 starší chlapci -50 kg Bednář J. - Orság T. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:18 starší chlapci +50 kg Hrdlička B. - Duchoň M. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:18 starší chlapci -50 kg Jízdný J. - Zita K. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:19 starší chlapci +50 kg Lugert V. - Krátký P. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:25 starší chlapci +50 kg Kolář D. - Andres F. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:26 starší chlapci +50 kg Duchoň M. - Lugert V. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:29 starší chlapci +50 kg Kolář D. - Duchoň M. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:33 starší dívky +47 kg Nováková K. - Seniv Ch. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:34 starší dívky +47 kg Štecová K. - Blažková A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:36 starší dívky +47 kg Šťastná B. - Bábíčková A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:37 starší dívky +47 kg Frydrychová M. - Hájková H. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:38 starší dívky +47 kg Nováková K. - Štecová K. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:41 starší dívky +47 kg Štecová K. - Frydrychová M. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:41 starší chlapci +50 kg Hasan J. - Andres F. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:42 starší chlapci +50 kg Hrdlička B. - Lugert V. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
11:58 starší dívky +47 kg Šťastná B. - Frydrychová M. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky +47 kg Štecová - Frydrychová Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:25 dorostenky -52 kg Draheimová A. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:31 dorostenci +60 kg Eliáš M. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:32 dorostenci +60 kg Kadlec L. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:34 dorostenci +60 kg Válek V. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:34 dorostenci -60 kg Haša O. - Olšavský N. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:35 dorostenci +60 kg Snopek B. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:36 dorostenci +60 kg Fiala A. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:36 dorostenci -60 kg Andrš V. - Sámel T. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:37 dorostenci +60 kg Morales A. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:38 dorostenci +60 kg Müller J. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:38 dorostenci -60 kg Pohl F. - Paterson D. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:39 dorostenci +60 kg Ručka F. - Endršt J. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:40 dorostenci -60 kg Bielik M. - Ruža K. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:42 dorostenci -60 kg Bulva O. - Nechyba T. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:43 dorostenci +60 kg Eliáš M. - Kadlec L. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:43 dorostenci -60 kg Šanda J. - Hirschau Š. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:45 dorostenci +60 kg Válek V. - Snopek B. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:45 dorostenci -60 kg Pavel M. - Šimon Z. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:46 dorostenci +60 kg Fiala A. - Morales A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:47 dorostenci -60 kg Vašíček O. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:47 dorostenci +60 kg Müller J. - Endršt J. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:48 dorostenci -60 kg Olšavský N. - Andrš V. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:51 dorostenci -60 kg Paterson G. - Ruža K. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:52 dorostenci -60 kg Nechyba T. - Šanda J. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:53 dorostenci +60 kg Eliáš M. - Snopek B. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:53 dorostenci -60 kg Šimon Z. - Vašíček O. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:54 dorostenci +60 kg Fiala A. - Müller J. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:55 dorostenci +60 kg Eliáš M. - Fiala A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:56 dorostenci -60 kg Andrš V. - Ruža K. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:57 dorostenci -60 kg Nechyba T. - Šimon Z. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:59 dorostenci +60 kg Kadlec L. - Snopek B. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
12:59 dorostenci -60 kg Ruža K. - Nechyba T. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:00 dorostenci +60 kg Morales A. - Müller J. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:01 dorostenci -60 kg Bielik M. - Peterson D. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:03 dorostenci -60 kg Bulva - Šanda Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:05 dorostenci -60 kg Paterson - Andrš Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:07 dorostenci -60 kg Šanda - Šimon Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:20 dorostenky -52 kg Harciníková A. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
13:23 dorostenky -52 kg Hurdálková B. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
13:24 dorostenky -52 kg Trtíková M. - Medová M. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:32 dorostenky -52 kg Květoňová A. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
13:33 dorostenky -52 kg Ondroušková A. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
13:34 dorostenky -52 kg Reguliová B. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
13:35 dorostenky -52 kg Rešová M. - Pokorná E. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:39 dorostenky -52 kg Draheimová A. - Harciníková A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:41 dorostenky -52 kg Hurdálková B. - Medová M. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:42 dorostenky -52 kg Květoňová A. - Ondroušková A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:43 dorostenky -52 kg Reguliová B. - Pokorná E. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:49 dorostenky -52 kg Harciníková A. - Medová M. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:50 dorostenky -52 kg Květoňová A. - Reguliová B. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:51 dorostenky -52 kg Harciníková A. - Květoňová A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:55 dorostenky -52 kg Draheimová A. - Medová M. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:55 dorostenky +52 kg Celarová N. - Švrčková A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:56 dorostenky -52 kg Ondroušková A. - Reguliová B. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:57 dorostenky +52 kg Muzikářová K. - Šimonová A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
13:59 dorostenky +52 kg Gubíková E. - Krátká N. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:00 dorostenky +52 kg Kerbelová B. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:01 dorostenky +52 kg Kirschnerová A. - Mihalčatinová E. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:02 dorostenky +52 kg Kovářová L. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:03 dorostenky +52 kg Forková S. - Levová A. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:04 dorostenky +52 kg Kratochvílová B. - volný los Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:05 dorostenky +52 kg Celarová N. - Muzikářová K. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:06 dorostenky +52 kg Krátká N. - Kerbelová B. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:07 dorostenky +52 kg Kirschnerová A. - Kovářová L. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:09 dorostenky +52 kg Levová A. - Kratochvílová B. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:11 dorostenky +52 kg Muzikářová K. - Kerbelová B. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:12 dorostenky +52 kg Kratochvílová B. - Kovářová L. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:14 dorostenky +52 kg Muzikářová K. - Kovářová L. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:15 dorostenky +52 kg Šimonová - Celarová Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:17 dorostenky +52 kg Celarová - Kerbelová Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky
14:18 dorostenky +52 kg Kirschnerová A. - Kratochvílová B. Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
Výsledky