Snowboarding snowboardcross – rozpis akcí

snowboardcross – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
20.1.2020
Pondělí
14:00 mladší dívky Trénink Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská
14:00 mladší chlapci Trénink Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská
14:00 starší dívky Trénink Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská
14:00 starší chlapci Trénink Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská
21.1.2020
Úterý
11:00 mladší dívky Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
11:00 mladší chlapci Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
11:00 mladší dívky Šperlová - Veinholdová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Biegelová - Kohlová - Štěpánková Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Měřičková - Baláčková Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Burkhardtová - Hajtolová - Horáčková Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky van der Tol - Volopichová - Řezníčková Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Hrůšová - Jechová - Marešová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Čáslavská - Neumanová - Otipková Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Kořínková - Mikulová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší chlapci Hebelka - Foll Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší chlapci Minárik - Šonka - Ješina Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší chlapci Benáček - Vrzal Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší chlapci Němec - Horký - Sedlák Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší chlapci Babáček - Lojek - Strnad Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší chlapci Smažák - Krotil - Soukup Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší chlapci Krejčí - Tulach - Kautman Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:15 mladší chlapci Hlaváček - Kalenda - Karásek Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:30 starší dívky Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
11:30 starší dívky Halašová - Šimonková - Slánská Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:30 starší dívky Bílá - Kollerová - Kleinová - Šnatrochová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:30 starší dívky Nováková - Skřipská - Sušická Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:30 starší dívky Výtvarová - Keclíková - Sedláčková Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:30 starší dívky Tichá - Hanková - Slámová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:30 starší dívky Zvířecí - Bendová - Šromová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:30 starší dívky Zemanová - Krotilová - Vašicová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:30 starší dívky Varmužková - Chmelová - Dohnalová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:45 starší chlapci Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
11:45 starší chlapci Tůma - Koutný - Bogdalík Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:45 starší chlapci Vrána - Turinský Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:45 starší chlapci Bílý - Krupa - Dvořáková Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:45 starší chlapci Peterka - Štefka - Kratina Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:45 starší chlapci Šmíd - Brož - Martinec Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:45 starší chlapci Trojan - Biegel - Hodan Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:45 starší chlapci Aurell Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:45 starší chlapci Petráněk - Hroneš - Kopelent Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:55 mladší dívky Biegelová - Šperlová - Štěpánková - Veinholdová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:55 mladší dívky Baláčková - Hajtolová - Horáčková - Měřičková Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:55 mladší dívky Hrůšová - Jechová - van der Tol - Volopichová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
11:55 mladší dívky Kořínková - Neumanová - Mikulová - Otipková Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:05 mladší chlapci Hebelka - Minárik - Šonka - Foll Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:05 mladší chlapci Němec - Benáček - Horký - Vrzal Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:05 mladší chlapci Krotil - Lojek - Soukup - Strnad Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:05 mladší chlapci Hlaváček - Krejčí - Tulach - Kalenda Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:15 starší dívky Halašová - Šimonková - Kleinová - Šantrochová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:15 starší dívky Výtvarová - Nováková - Skřipská - Keclíková Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:15 starší dívky Tichá - Zvířecí - Bendová - Slámová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:15 starší dívky Varmužková - Zemanová - Chmelová - Vašicová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:25 starší chlapci Tůma - Vrána - Turinský - Bogdalík Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:25 starší chlapci Peterka - Krupa - Štefka - Dvořák Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:25 starší chlapci Šmíd - Trojan - Brož- Hodan Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:25 starší chlapci Petráněk - Aurell - Hroneš Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:35 mladší dívky Biegelová - Měříčková - Hajtolová - Šperlová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:35 mladší dívky Hrůšová - Kořínková - Otipková - Volopichová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:45 mladší chlapci Benáček - Minárik - Šonka - Horký Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:45 mladší chlapci Hlaváček - Krejčí - Krotil - Soukup Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:55 starší dívky Halašová - Výtvarová - Keclíková - Kleinová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
12:55 starší dívky Varmužková - Tichá - Zvířecí - Zemanová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
13:05 starší chlapci Tůma - Peterka - Turinský - Štefka Biatlonový areál Eduard Startovní listina
Výsledky
13:05 starší chlapci Šmíd - Trojan - Aurell - Hroneš Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
13:50 mladší dívky Biegelová - Kořínková - Měřičková - Otipková Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
13:55 mladší dívky Hajtolová - Hrůšová - Šperlová - Volopichová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
14:00 starší dívky Halašová - Tichá - Výtvarová - Zemanová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
14:00 mladší chlapci Benáčan - Šonka - Krotil - Soukup Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
14:03 starší dívky Varmužková - Zvířecí - Keclíková - Kleinová Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
14:05 starší chlapci Šmíd - Peterka - Aurell - Štefka Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
14:05 mladší chlapci Hlaváček - Krejčí - Minárik - Horký Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky
14:08 starší chlapci Tůma - Trojan - Turinský - Hroneš Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
Výsledky