Šachy soutěž družstev – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

soutěž družstev – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
22.1.2020
Středa
09:00 družstva Moravskoslezký kraj- volno Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Královehrdecký kraj - volno Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Pardubický kraj - Ústecký kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva kraj Vysočina - Plzeňský kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Středočeský kraj - Olomoucký kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Pardubický kraj - Karlovarský kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Zlínský kraj - Liberecký kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
10:30 družstva Královehrdecký kraj - Ústecký kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
10:30 družstva Moravskoslezký kraj - Kraj Vysočina Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
10:30 družstva Jihomoravský kraj - Zlínsky kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
10:30 družstva Středočeský kraj - Pardubický kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
10:30 družstva Hlavní město Praha - Plzeňský kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
10:30 družstva Liberecký kraj - Karlovarský kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
10:30 družstva Olomoucký kraj - Jihočeský kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
23.1.2020
Čtvrtek
09:00 družstva Středočeský kraj - Ústecký kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Plzeňský kraj - Hlavní město Praha Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Karlovarský kraj - Liberecký kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Jihočeský kraj - Olomoucký kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Moravskoslezký kraj - Zlínský kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Královohradecký kraj - Pardubický Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
09:00 družstva Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
10:30 družstva Moravskoslezký kraj - Středočeský kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
10:30 družstva Zlínský kraj - Ústecký kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
10:30 družstva Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky
10:30 družstva Královohradecký kraj - Kraj Vysočina Spa Hotel Thermal Startovní listina
Výsledky