Rychlobruslení 333 m – rozpis akcí

333 m – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
23.1.2020
Čtvrtek
09:49 mladší dívky Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
09:50 mladší dívky Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
09:50 mladší dívky Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
09:50 mladší dívky Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
09:50 mladší dívky Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší chlapci Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší chlapci Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší chlapci Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší chlapci Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:00 mladší chlapci Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:09 starší dívky Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:10 starší dívky Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:10 starší dívky Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:10 starší dívky Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:10 starší dívky Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:19 starší chlapci Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:20 starší chlapci Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:20 starší chlapci Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:20 starší chlapci Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:20 starší chlapci Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:40 mladší dívky Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:40 mladší dívky Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:45 mladší chlapci Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:45 mladší chlapci Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:50 starší dívky Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:50 starší dívky Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:55 starší chlapci Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
10:55 starší chlapci Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:25 mladší dívky Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:25 mladší dívky Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:25 mladší dívky Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:25 mladší dívky Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:25 mladší dívky Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:35 mladší chlapci Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:35 mladší chlapci Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:35 mladší chlapci Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:35 mladší chlapci Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:45 starší dívky Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:45 starší dívky Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:45 starší dívky Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:45 starší dívky Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:45 starší dívky Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:55 starší chlapci Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:55 starší chlapci Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:55 starší chlapci Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky
11:55 starší chlapci Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina
Výsledky