Lední hokej turnaj chlapci – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Tabulky

turnaj chlapci – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
20.1.2020
Pondělí
09:00 turnaj Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj KV Arena Startovní listina
5:1
Online
09:00 turnaj Kraj Vysočina - Zlínský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
6:3
10:45 turnaj Středočeský kraj - Královéhradecký kraj KV Arena Startovní listina
2:4
Online
10:45 turnaj Plzeňský kraj - Liberecký kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
1:5
12:30 turnaj Karlovarský kraj - Hlavní město Praha KV Arena Startovní listina
5:7
12:30 turnaj Olomoucký kraj - Jihočeský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
5:1
14:15 turnaj Ústecký kraj - Pardubický kraj KV Arena Startovní listina
5:1
Online
14:15 turnaj Zlínský kraj - Jihomoravský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
5:1
16:00 turnaj Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj KV Arena Startovní listina
4:0
Online
16:00 turnaj Plzeňský kraj - Kraj Vysočina Cheb – zimní stadion Startovní listina
2:4
17:45 turnaj Hlavní město Praha - Středočeský kraj KV Arena Startovní listina
2:0
17:45 turnaj Olomoucký kraj - Liberecký kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
5:2
19:30 turnaj Karlovarský kraj - Ústecký kraj KV Arena Startovní listina
1:4
19:30 turnaj Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
3:4
21.1.2020
Úterý
09:00 turnaj Pardubický kraj - Královéhradecký kraj KV Arena Startovní listina
2:3
09:00 turnaj Plzeňský kraj - Zlínský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
0:7
10:45 turnaj Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha KV Arena Startovní listina
2:2
10:45 turnaj Olomoucký kraj - Kraj Vysočina Cheb – zimní stadion Startovní listina
2:0
12:30 turnaj Ústecký kraj - Středočeský kraj KV Arena Startovní listina
3:2
12:30 turnaj Liberecký kraj - Jihomoravský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
2:5
14:15 turnaj Karlovarský kraj - Pardubický kraj KV Arena Startovní listina
4:6
14:15 turnaj Jihočeský kraj - Zlínský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
4:3
16:00 turnaj Hlavní město Praha - Královéhradecký kraj KV Arena Startovní listina
3:4
16:00 turnaj Olomoucký kraj - Plzeňský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
6:1
17:45 turnaj Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj KV Arena Startovní listina
0:0
17:45 turnaj Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
3:1
19:30 turnaj Karlovarský kraj - Středočeský kraj KV Arena Startovní listina
1:6
19:30 turnaj Jihočeský kraj - Liberecký kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
0:3
22.1.2020
Středa
09:00 turnaj Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj KV Arena Startovní listina
2:1
09:00 turnaj Kraj Vysočina - Liberecký kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
3:0
Online
10:45 turnaj Hlavní město Praha - Pardubický kraj KV Arena Startovní listina
5:3
10:45 turnaj Olomoucký kraj - Zlínský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
2:7
Online
12:30 turnaj Ústecký kraj - Královéhradecký kraj KV Arena Startovní listina
2:3
12:30 turnaj Plzeňský kraj - Jihomoravský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
2:4
14:15 turnaj Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj KV Arena Startovní listina
3:4
14:15 turnaj Kraj Vysočina - Jihočeský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
4:1
16:00 turnaj Pardubický kraj - Středočeský kraj KV Arena Startovní listina
1:5
16:00 turnaj Liberecký kraj - Zlínský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
1:4
17:45 turnaj Hlavní město Praha - Ústecký kraj KV Arena Startovní listina
4:4
17:45 turnaj Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
0:3
19:30 turnaj Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj KV Arena Startovní listina
3:8
19:30 turnaj Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
6:3
23.1.2020
Čtvrtek
09:00 turnaj Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina KV Arena Startovní listina
3:2sn
09:00 turnaj Olomoucký kraj - Královéhradecký kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
2:5
Online
11:00 turnaj Ústecký kraj - Zlínský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
5:1
Online
13:15 turnaj Olomoucký kraj - Kraj Vysočina Cheb – zimní stadion Startovní listina
2:1
15:45 turnaj Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj Cheb – zimní stadion Startovní listina
2:4