Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
23. 1. 2020
Čtvrtek
09:49 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
09:50 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
09:50 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
09:50 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
09:50 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:09 Rychlobruslení 333 m starší dívky Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:10 Rychlobruslení 333 m starší dívky Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:10 Rychlobruslení 333 m starší dívky Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:10 Rychlobruslení 333 m starší dívky Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:10 Rychlobruslení 333 m starší dívky Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:19 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:20 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:20 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:20 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:20 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:40 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:40 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:45 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:45 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:50 Rychlobruslení 333 m starší dívky Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:50 Rychlobruslení 333 m starší dívky Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:35 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:35 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:35 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:35 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:45 Rychlobruslení 333 m starší dívky Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:45 Rychlobruslení 333 m starší dívky Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:45 Rychlobruslení 333 m starší dívky Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:45 Rychlobruslení 333 m starší dívky Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:45 Rychlobruslení 333 m starší dívky Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:30 Rychlobruslení štafeta 16 kol dívky Štafeta dívky Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:45 Rychlobruslení štafeta 16 kol chlapci Štafeta chlapci Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky