Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
22. 1. 2020
Středa
10:30 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:30 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Apolínová - Bosnič - Bieglová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:30 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Chlubnová - Kolářová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:30 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Galvasová - Miškovská - Petrů
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:30 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Drahníková - Špatková - Marešová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:30 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Kočí - Lišková - Cimpová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:30 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Krčková - Vodrážková - Štěpánková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:30 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Janeková - Jedličková - Vybíralová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:30 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Trinerová - Vilímková - Cejpková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:45 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:45 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Bartoš - Svoboda - Čámský
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:45 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Nakládal - Havlíček - Sedláček - Žák
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:45 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Ševčík - Güttler - Stevens
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:45 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Dorotík - Dlouhý - Macalík
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:45 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Rüster - Král - Kutín
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:45 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Třešňák - Březina - Procházka
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:45 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Tschoche - Schovánek - Řezba - Zvalený
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:45 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Renč - Nuc - Knor
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:55 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:55 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Harvey - Altmannová - Mašková
Osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:55 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Glaister - Stračárová - Kutínová - Pešavová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:55 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Česáková - Balšínková - Nedělková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:55 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Dynková - Malarzová - Eichertová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:55 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Česáková - Nováčková - Nováčková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:55 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Kepáková - Mošnová - Hornová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:55 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Hradilová - Rejchrtová - Kabátníková - Šojatová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:55 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Fischer - Kupcová - Lišková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Pivnička - Hajduček - Hladík
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Pichlík - Hrubý - Loos - Stevens
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Hotový - Entl - Fejfar
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Bíbr - Skrušný - Anděl
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Bartoš - Berger - Černohous
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Turčin - Sobotka - Biegel
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Vondráček - Podhorský - Gurecký - Szmaragowski
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Raška - Vlček - Kaděrka
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:05 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Apolínová - Chlubnová - Kolářová - Bosnič
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:05 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Drahníková - Galvasová - Mišíkovská - Špatková
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:05 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Kočí - Krčková - Vodrážková - Lišková
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:05 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Trinerová - Janeková - Vilímková - Vybíralová
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:05 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Bartoš - Nakládal - Čámský - Žák
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:05 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Guttler - Dlouhý - Macalík - Stevens
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:05 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Ruster - Třešňák - Březina - Král
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:05 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Renč - Tschoche - Schovánek - Knor
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Harvey - Gleister - Stračárová - Altmannová
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Česáková E. - Balšínková - Malarzová - Eichertová
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Česáková I. - Kepáková - Mošnová - Nováčková
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Fischer - Hradilová - Lišková - Šojatová
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Pivnička - hrubý - Hladík - Loos
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Bíbr - Hotový - Ent - Skrušný
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Bartoš - Turčin - Sobotka - Černohous
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Raška - Vondráček - Kaděrka - Gurecký
čtvrtfinnále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:30 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Trinerová - Kočí - Krčková - Janeková
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:30 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Bartoš - Gurttel - Dlouhý - Žák
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:30 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Ruster - Třešňák -Tschoche - Knor
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:30 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Apolínová - Drahníková - Galvasová - Chlubnová
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
13:45 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky Online
13:45 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky Online
13:45 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Harvey - Česáková E. - Glaister - Balšínková
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
13:45 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky Malé finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
13:45 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci Malé finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
13:50 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Harvey - Česáková E. - Glaister - Balšínková
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
13:50 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Fischer - Česáková I. - Kepáková - Hradilová
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
13:53 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Pivnička - Bíbr - Hotový - Hrubý
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
13:56 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Raška - Bartoš - Vondráček - Sobotka
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
14:22 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Fischer - Česáková I. - Česáková E. - Balšínková
malé finále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
14:25 Akrobatické lyžování skicross starší dívky Finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Pivnička - Bartoš - Hotový - Sobotoka
malé finále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
14:32 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci Finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky Online