Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
22. 1. 2020
Středa
09:30 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší dívky rozjížďky Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
09:40 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší chlapci rozjížďky Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
09:50 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší dívky rozjížďky Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší chlapci rozjížďky Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:20 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší dívky semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:25 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší dívky semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:30 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší chlapci semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:35 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší chlapci semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:40 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší dívky semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:45 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší dívky semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:50 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší chlapci semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:55 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší chlapci semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:10 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší dívky Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:10 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší dívky Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:10 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší dívky Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:10 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší dívky Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:10 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší dívky Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:20 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší chlapci Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:20 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší chlapci Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:20 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší chlapci Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:20 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší chlapci Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:30 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší dívky Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:30 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší dívky Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:30 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší dívky Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:30 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší dívky Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:30 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší dívky Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:40 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší chlapci Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:40 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší chlapci Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:40 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší chlapci Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:40 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší chlapci Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:40 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší chlapci Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:30 Rychlobruslení 500 m mladší dívky rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:30 Rychlobruslení 500 m mladší dívky rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:30 Rychlobruslení 500 m mladší dívky rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:30 Rychlobruslení 500 m mladší dívky rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:30 Rychlobruslení 500 m mladší dívky rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:40 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:40 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:40 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:40 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:40 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:50 Rychlobruslení 500 m starší dívky rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:50 Rychlobruslení 500 m starší dívky rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:50 Rychlobruslení 500 m starší dívky rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:50 Rychlobruslení 500 m starší dívky rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:50 Rychlobruslení 500 m starší dívky rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:00 Rychlobruslení 500 m starší chlapci rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:00 Rychlobruslení 500 m starší chlapci rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:00 Rychlobruslení 500 m starší chlapci rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:00 Rychlobruslení 500 m starší chlapci rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:00 Rychlobruslení 500 m starší chlapci rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:10 Rychlobruslení 500 m mladší dívky semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:10 Rychlobruslení 500 m mladší dívky semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:20 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:20 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:30 Rychlobruslení 500 m starší dívky semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:30 Rychlobruslení 500 m starší dívky semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:40 Rychlobruslení 500 m starší chlapci semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:40 Rychlobruslení 500 m starší chlapci semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:50 Rychlobruslení 500 m mladší dívky Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:50 Rychlobruslení 500 m mladší dívky Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:50 Rychlobruslení 500 m mladší dívky Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:50 Rychlobruslení 500 m mladší dívky Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:50 Rychlobruslení 500 m mladší dívky Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:00 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:00 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:00 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:00 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:10 Rychlobruslení 500 m starší dívky Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:10 Rychlobruslení 500 m starší dívky Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:10 Rychlobruslení 500 m starší dívky Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:10 Rychlobruslení 500 m starší dívky Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:10 Rychlobruslení 500 m starší dívky Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:20 Rychlobruslení 500 m starší chlapci Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:20 Rychlobruslení 500 m starší chlapci Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:20 Rychlobruslení 500 m starší chlapci Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:20 Rychlobruslení 500 m starší chlapci Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:20 Rychlobruslení 500 m starší chlapci Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky