Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
21. 1. 2020
Úterý
09:20 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:25 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:28 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Blažková A. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:30 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Príglová M. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:35 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Mládková A. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:45 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Schleiferová A. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:47 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Suchá N. - Hrdličková L.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:48 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Menčíková E. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:49 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Mládková A. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:50 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Biriucová T. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:51 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Čepičková A. - Měsíčková L.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:56 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Nováková K. - Válková M.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:57 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Seniv Ch. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:57 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Bílá L. - Štecová K.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:59 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Stejskalová S. - Šťastná B.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:00 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:00 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Bábíčková A. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:01 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Frydrychová M. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:02 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Hájková H. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:12 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Príglová M. - Mládková A.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:12 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Schleiferová A. - Hrdličková L.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:13 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Menčíková E. - Mládková A.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:14 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Biriucová T. - Čepičková A.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:22 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Príglová M. - Hrdličková L.
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:23 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Menčíková E. - Čepičková A.
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:24 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg Príglová M. - Čepičková A.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:51 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Vašák V. - Bednář J.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:52 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Šťáhlavský O. - Kirschner A.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:53 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Orság T. - Laštůvka I.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:53 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Vašek D. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:54 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Jízdný J. - Kopsa J.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:54 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Bednář O. - Benda K.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:55 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Zita K. - Kozubal A.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:56 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Šolín J. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:00 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Kolář Daniel - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:03 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Vašák V. - Šťáhlavský O.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:03 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Hasan J. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:03 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Orság T. - Vašek D.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:04 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Andres F. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:04 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Bednář O. - Jízdný J.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:05 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Schwarz E. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:06 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Hrdlička B. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:07 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Duchoň M. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:08 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Zita K. - Šolín J.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:08 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Lugert V. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:08 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Vašák V. - Orság T.
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:09 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Bednář O. - Zita K.
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:09 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Krátký P. - Luža M.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:09 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Vašák V. - Bednář O.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:16 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Kolář D. - Hasan J.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:16 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Bednář J. - Šťáhlavský O.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:17 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Andres F. - Schwarz E.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:17 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Benda K. - Jízdný J.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:17 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Bednář J. - Orság T.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:18 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Hrdlička B. - Duchoň M.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:18 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg Jízdný J. - Zita K.
repasáže
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:19 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Lugert V. - Krátký P.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:25 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Kolář D. - Andres F.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:26 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Duchoň M. - Lugert V.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:29 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Kolář D. - Duchoň M.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:33 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Nováková K. - Seniv Ch.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:34 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Štecová K. - Blažková A.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:36 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Šťastná B. - Bábíčková A.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:37 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Frydrychová M. - Hájková H.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:38 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Nováková K. - Štecová K.
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:41 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Štecová K. - Frydrychová M.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:41 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Hasan J. - Andres F.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:42 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg Hrdlička B. - Lugert V.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:58 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Šťastná B. - Frydrychová M.
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:00 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg Štecová - Frydrychová
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:25 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Draheimová A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:31 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Eliáš M. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:32 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Kadlec L. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:34 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Válek V. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:34 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Haša O. - Olšavský N.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:35 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Snopek B. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:36 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Fiala A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:36 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Andrš V. - Sámel T.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:37 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Morales A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:38 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Müller J. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:38 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Pohl F. - Paterson D.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:39 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Ručka F. - Endršt J.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:40 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Bielik M. - Ruža K.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:42 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Bulva O. - Nechyba T.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:43 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Eliáš M. - Kadlec L.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:43 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Šanda J. - Hirschau Š.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:45 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Válek V. - Snopek B.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:45 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Pavel M. - Šimon Z.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:46 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Fiala A. - Morales A.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:47 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Vašíček O. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:47 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Müller J. - Endršt J.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:48 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Olšavský N. - Andrš V.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:51 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Paterson G. - Ruža K.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:52 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Nechyba T. - Šanda J.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:53 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Eliáš M. - Snopek B.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:53 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Šimon Z. - Vašíček O.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:54 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Fiala A. - Müller J.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:55 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Eliáš M. - Fiala A.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:56 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Andrš V. - Ruža K.
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:57 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Nechyba T. - Šimon Z.
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:59 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Kadlec L. - Snopek B.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:59 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Ruža K. - Nechyba T.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:00 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg Morales A. - Müller J.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:01 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Bielik M. - Peterson D.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:03 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Bulva - Šanda
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:05 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Paterson - Andrš
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:07 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg Šanda - Šimon
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:20 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Harciníková A. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
13:23 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Hurdálková B. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
13:24 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Trtíková M. - Medová M.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:32 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Květoňová A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
13:33 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Ondroušková A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
13:34 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Reguliová B. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
13:35 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Rešová M. - Pokorná E.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:39 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Draheimová A. - Harciníková A.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:41 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Hurdálková B. - Medová M.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:42 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Květoňová A. - Ondroušková A.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:43 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Reguliová B. - Pokorná E.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:49 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Harciníková A. - Medová M.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:50 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Květoňová A. - Reguliová B.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:51 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Harciníková A. - Květoňová A.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:55 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Draheimová A. - Medová M.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:55 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Celarová N. - Švrčková A.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:56 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg Ondroušková A. - Reguliová B.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:57 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Muzikářová K. - Šimonová A.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:59 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Gubíková E. - Krátká N.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:00 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Kerbelová B. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:01 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Kirschnerová A. - Mihalčatinová E.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:02 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Kovářová L. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:03 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Forková S. - Levová A.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:04 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Kratochvílová B. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:05 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Celarová N. - Muzikářová K.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:06 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Krátká N. - Kerbelová B.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:07 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Kirschnerová A. - Kovářová L.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:09 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Levová A. - Kratochvílová B.
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:11 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Muzikářová K. - Kerbelová B.
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:12 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Kratochvílová B. - Kovářová L.
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:14 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Muzikářová K. - Kovářová L.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:15 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Šimonová - Celarová
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:17 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Celarová - Kerbelová
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:18 Karate kumite jednotlivci dorostenky +52 kg Kirschnerová A. - Kratochvílová B.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:38 Karate kumite team starší dívky a chlapci Pardubický kraj - Olomoucký kraj
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:40 Karate kumite team starší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:41 Karate kumite team starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:42 Karate kumite team starší dívky a chlapci Liberecký kraj - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:43 Karate kumite team starší dívky a chlapci Ústecký kraj - Plzeňský kraj
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:44 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Královehradecký kraj - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:44 Karate kumite team starší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:45 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Jihomoravský kraj - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:46 Karate kumite team starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:46 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Liberecký kraj - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:47 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Pardubický kraj - Plzeňský kraj
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:48 Karate kumite team starší dívky a chlapci Jihočeský kraj - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:51 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Jihočeský kraj - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:52 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Moravskoslezký kraj - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:53 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Karlovarský kraj - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:54 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Ústecký kraj - Hlavní město Praha
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:00 Karate kumite team starší dívky a chlapci Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
15:00 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
15:09 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Královehradecký kraj - Jihomoravský kraj
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:29 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Jihočeský kraj - Moravskoslezý kraj
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:28 Karate kumite team starší dívky a chlapci Pardubický kraj - Jihomoravský kraj
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:29 Karate kumite team starší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Liberecký kraj
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:30 Karate kumite team starší dívky a chlapci Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:31 Karate kumite team starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Jihočeský kraj
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:34 Karate kumite team starší dívky a chlapci Pardubický kraj - Liberecký kraj
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:36 Karate kumite team starší dívky a chlapci Ústecký kraj - Jihočeský kraj
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:38 Karate kumite team starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Jihočeský kraj
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:41 Karate kumite team starší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Pardubický kraj
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:41 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Liberecký kraj - Pardubický kraj
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:42 Karate kumite team starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Ústecký kraj
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:42 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Karlovarský kraj - Hl.město Praha
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:44 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Královéhradecký kraj - Pardubický kraj
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:49 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Jihočeský kraj - Karlovarský kraj
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:50 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:00 Karate kumite team starší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Pardubický kraj
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:00 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:01 Karate kumite team starší dívky a chlapci Hl.. město Praha - Ústecký kraj
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:02 Karate kumite team dorostenky a dorostenci Moravskoslezký kraj - Karlovarský kraj
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky