Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
21. 1. 2020
Úterý
09:00 Šachy turnaj dívky Rolínková - Lhotská
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Málková - Třasáková
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Pejřimovská - Voříšková
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Vaňková - Šedá
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Semová - Vavřínková
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Hušková - Dudová
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Růžičková - Dobsa
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Šetina - Jaššo
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Bělaška - Juhaňák
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Váňa - Zelba
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Bouška - Delgerdalai
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Novotný - Zezula
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Veverka - Garabik
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Barták - Zrůst
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Petříček - Brožka
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Václavík - Stalmach
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Dolenský - Němec
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Janouš - Hlavina
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Očenášek - Cimburek
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Winter - Lang
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Černý - Záluský
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Rokoš - Kůsa
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Jun - Hurtík
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Vojta - Babula
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Miča - Barák
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Flajšman - Šťastný
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Mach - Měřínský
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Blaha - Jiroušek
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Kůsa - Miča
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Hurtík - Rokoš
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Jun - Vojta
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Babula - Mach
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Měřínský - Šťastný
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Barák - Blaha
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Jiroušek - Flajšman
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Dolenský - Petříček
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Brožka - Hlavina
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Stalmach - Winter
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Václavík - Černý
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Němec - Očenášek
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Záluský - Janouš
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Lang - Cimburek
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Novotný - Šetina
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Jaššo - Juhaňák
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zelba - Delgerdalai
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Bělaška - Veverka
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zezula - Barták
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Gerabik - Váňa
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zrůst - Bouška
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Lhotská - Vavřínková
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Třasáková - Vaňková
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Málková - Rolínková
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Voříšková - Růžičková
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Dudová - Pejřimovská
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Šedá - Dobsa
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Semová - Hušková
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky