Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
21. 1. 2020
Úterý
11:00 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
11:00 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
11:00 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Šperlová - Veinholdová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Biegelová - Kohlová - Štěpánková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Měřičková - Baláčková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Burkhardtová - Hajtolová - Horáčková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Snowboarding snowboardcross mladší dívky van der Tol - Volopichová - Řezníčková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Hrůšová - Jechová - Marešová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Čáslavská - Neumanová - Otipková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:00 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Kořínková - Mikulová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:15 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Hebelka - Foll
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:15 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Minárik - Šonka - Ješina
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:15 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Benáček - Vrzal
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:15 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Němec - Horký - Sedlák
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:15 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Babáček - Lojek - Strnad
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:15 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Smažák - Krotil - Soukup
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:15 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Krejčí - Tulach - Kautman
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:15 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Hlaváček - Kalenda - Karásek
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Snowboarding snowboardcross starší dívky Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
11:30 Snowboarding snowboardcross starší dívky Halašová - Šimonková - Slánská
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Snowboarding snowboardcross starší dívky Bílá - Kollerová - Kleinová - Šnatrochová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Snowboarding snowboardcross starší dívky Nováková - Skřipská - Sušická
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Snowboarding snowboardcross starší dívky Výtvarová - Keclíková - Sedláčková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Snowboarding snowboardcross starší dívky Tichá - Hanková - Slámová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Snowboarding snowboardcross starší dívky Zvířecí - Bendová - Šromová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Snowboarding snowboardcross starší dívky Zemanová - Krotilová - Vašicová
oswmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:30 Snowboarding snowboardcross starší dívky Varmužková - Chmelová - Dohnalová
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Závod Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
11:45 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Tůma - Koutný - Bogdalík
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Vrána - Turinský
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Bílý - Krupa - Dvořáková
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Peterka - Štefka - Kratina
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Šmíd - Brož - Martinec
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Trojan - Biegel - Hodan
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Aurell
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:45 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Petráněk - Hroneš - Kopelent
osmifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:55 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Biegelová - Šperlová - Štěpánková - Veinholdová
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:55 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Baláčková - Hajtolová - Horáčková - Měřičková
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:55 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Hrůšová - Jechová - van der Tol - Volopichová
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:55 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Kořínková - Neumanová - Mikulová - Otipková
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:05 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Hebelka - Minárik - Šonka - Foll
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:05 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Němec - Benáček - Horký - Vrzal
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:05 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Krotil - Lojek - Soukup - Strnad
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:05 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Hlaváček - Krejčí - Tulach - Kalenda
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:15 Snowboarding snowboardcross starší dívky Halašová - Šimonková - Kleinová - Šantrochová
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:15 Snowboarding snowboardcross starší dívky Výtvarová - Nováková - Skřipská - Keclíková
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:15 Snowboarding snowboardcross starší dívky Tichá - Zvířecí - Bendová - Slámová
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:15 Snowboarding snowboardcross starší dívky Varmužková - Zemanová - Chmelová - Vašicová
čvtrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:25 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Tůma - Vrána - Turinský - Bogdalík
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:25 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Peterka - Krupa - Štefka - Dvořák
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:25 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Šmíd - Trojan - Brož- Hodan
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:25 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Petráněk - Aurell - Hroneš
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:35 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Biegelová - Měříčková - Hajtolová - Šperlová
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:35 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Hrůšová - Kořínková - Otipková - Volopichová
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:45 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Benáček - Minárik - Šonka - Horký
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:45 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Hlaváček - Krejčí - Krotil - Soukup
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:55 Snowboarding snowboardcross starší dívky Halašová - Výtvarová - Keclíková - Kleinová
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:55 Snowboarding snowboardcross starší dívky Varmužková - Tichá - Zvířecí - Zemanová
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
13:05 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Tůma - Peterka - Turinský - Štefka
semifinále
Biatlonový areál Eduard Startovní listina , Výsledky
13:05 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Šmíd - Trojan - Aurell - Hroneš
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
13:50 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Biegelová - Kořínková - Měřičková - Otipková
malé finále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
13:55 Snowboarding snowboardcross mladší dívky Hajtolová - Hrůšová - Šperlová - Volopichová
velké finále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
14:00 Snowboarding snowboardcross starší dívky Halašová - Tichá - Výtvarová - Zemanová
Velké finále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Benáčan - Šonka - Krotil - Soukup
malé finále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
14:03 Snowboarding snowboardcross starší dívky Varmužková - Zvířecí - Keclíková - Kleinová
Malé finále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
14:05 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Šmíd - Peterka - Aurell - Štefka
malé finále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
14:05 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci Hlaváček - Krejčí - Minárik - Horký
velké finále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
14:08 Snowboarding snowboardcross starší chlapci Tůma - Trojan - Turinský - Hroneš
velké finále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky