Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
20. 1. 2020
Pondělí
09:00 Karate kata jednotlivci starší dívky Prezence Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:00 Karate kata jednotlivci starší chlapci Prezence Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:00 Karate kata jednotlivci dorostenky Prezence Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
09:00 Karate kata jednotlivci dorostenci Prezence Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:18 Karate kata jednotlivci starší chlapci Bednář J. - Luža M.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:18 Karate kata jednotlivci starší dívky Stejskalová S. - Menčíková E.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:21 Karate kata jednotlivci starší dívky Šťastná B. - Hájková H.
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:28 Karate kata jednotlivci starší dívky Schleiferová A. - Mládková A.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:30 Karate kata jednotlivci starší chlapci Laštůvka I. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:30 Karate kata jednotlivci starší dívky Štecová K. - volný los
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:32 Karate kata jednotlivci starší dívky Suchá N. - Bábíčková A.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:33 Karate kata jednotlivci starší dívky Príglová M. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:34 Karate kata jednotlivci starší dívky Bílá L. - Dlouhá N.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:35 Karate kata jednotlivci starší chlapci Vašák V. - Kirschner A.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:36 Karate kata jednotlivci starší dívky Kolaříková A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:39 Karate kata jednotlivci starší dívky Kuzněcová V. - Hrajnohová A.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:40 Karate kata jednotlivci starší chlapci Kopsa J. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:41 Karate kata jednotlivci starší dívky Biriucová T. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:43 Karate kata jednotlivci starší dívky Nováková K. - Měsíčková L.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:44 Karate kata jednotlivci starší dívky Blažková A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:45 Karate kata jednotlivci starší chlapci Bartušek F. - Vašek D.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:46 Karate kata jednotlivci starší dívky Čepičková A. - Frydrychová M.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:48 Karate kata jednotlivci starší dívky Válková M. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:49 Karate kata jednotlivci starší dívky Seniv Ch. - Hrdličková L.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:50 Karate kata jednotlivci starší chlapci Bednář O. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:50 Karate kata jednotlivci starší dívky Mládková A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:53 Karate kata jednotlivci starší chlapci Orság T. - Schwarz E.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:55 Karate kata jednotlivci starší chlapci Jízdný J. - Benda K.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:56 Karate kata jednotlivci starší chlapci Šťáhlavský O. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
10:57 Karate kata jednotlivci starší chlapci Zita K. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:00 Karate kata jednotlivci starší chlapci Šolín J. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:04 Karate kata jednotlivci dorostenky Pokorná E. - Květoňová A.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:05 Karate kata jednotlivci starší chlapci Krátký P. - Duchoň M.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:05 Karate kata jednotlivci dorostenky Celarová N. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:06 Karate kata jednotlivci dorostenky Muzikářová K. - Trtíková M.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:07 Karate kata jednotlivci dorostenky Krátká N. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:08 Karate kata jednotlivci dorostenky Kovářová L. - Šimonová A.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:10 Karate kata jednotlivci starší chlapci Andres F. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:10 Karate kata jednotlivci dorostenky Švrčková A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:11 Karate kata jednotlivci dorostenky Draheimová A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:13 Karate kata jednotlivci dorostenky Hurdálková B. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:14 Karate kata jednotlivci dorostenky Mihalčatinová E. - Harciníková A.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:15 Karate kata jednotlivci starší chlapci Hasan J. - Hrdlička B.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:16 Karate kata jednotlivci dorostenky Kirschnerová A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:17 Karate kata jednotlivci dorostenky Medová M. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:19 Karate kata jednotlivci dorostenky Kratochvílová B. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:20 Karate kata jednotlivci starší chlapci Kolář D. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:21 Karate kata jednotlivci dorostenky Gubíková E. - Kerbelová B.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:22 Karate kata jednotlivci dorostenky Ondroušková A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:24 Karate kata jednotlivci dorostenky Rešová M. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:26 Karate kata jednotlivci dorostenky Reguliová M. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:30 Karate kata jednotlivci dorostenci Nechyba T. - Šanda J.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:35 Karate kata jednotlivci dorostenci Andrš V. - Hirschau Š.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:40 Karate kata jednotlivci dorostenci Ručka F. - Paterson G.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:45 Karate kata jednotlivci dorostenci Bázler M. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
11:50 Karate kata jednotlivci dorostenci Bielik M. - Melich L.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:55 Karate kata jednotlivci dorostenci Kozák K. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:05 Karate kata jednotlivci dorostenci Morales - Pohl
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:10 Karate kata jednotlivci dorostenci Müller J. - Pavel M.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:15 Karate kata jednotlivci dorostenci Šimon Z. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:20 Karate kata jednotlivci dorostenci Olšavský N. - Snopek B.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:25 Karate kata jednotlivci dorostenci Válek V. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:27 Karate kata jednotlivci starší chlapci Bednář J. - Laštůvka I.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:30 Karate kata jednotlivci dorostenci Bulva O. - Sámel T.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:30 Karate kata jednotlivci starší chlapci Vašák V. - Kopsa J.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:31 Karate kata jednotlivci starší chlapci Vašek D. - Bednář O.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:32 Karate kata jednotlivci starší chlapci Benda K. - Šolín J.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:33 Karate kata jednotlivci starší chlapci Krátký P. - Andres F.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:33 Karate kata jednotlivci starší chlapci Hasan J. - Kolář D.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:34 Karate kata jednotlivci starší chlapci Orság t. - Kozubal A.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:34 Karate kata jednotlivci starší chlapci Šťáhlavský O. - Zita K.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:35 Karate kata jednotlivci dorostenci Vašíček O. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:40 Karate kata jednotlivci dorostenci Kadlec L. - Vacek T.
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:42 Karate kata jednotlivci starší chlapci Bednář J. - Vašák V.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:43 Karate kata jednotlivci starší chlapci Vašek D. - Benda K.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:45 Karate kata jednotlivci dorostenci Haša O. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
12:48 Karate kata jednotlivci starší chlapci Andres F. - Kolář D.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:49 Karate kata jednotlivci starší chlapci Kozubal A. - Šťáhlavský O.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:53 Karate kata jednotlivci starší chlapci Bednář J. - Vašek D.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:54 Karate kata jednotlivci starší chlapci Kolář D. - Šťáhlavský O.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:55 Karate kata jednotlivci starší chlapci Vašek D. - Šťáhlavský O.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:05 Karate kata jednotlivci starší dívky Menčíková E. - Šťastná B.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:06 Karate kata jednotlivci starší dívky Schleiferová A. - Štecová K.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:08 Karate kata jednotlivci starší dívky Suchá N. - Príglová M.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:09 Karate kata jednotlivci starší dívky Bílá L. - Kolaříková A.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:10 Karate kata jednotlivci starší dívky Kuzněcová V. - Biriucová T.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:13 Karate kata jednotlivci starší dívky Nováková K. - Blažková A.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:13 Karate kata jednotlivci starší dívky Čepičková A. - Válková M.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:14 Karate kata jednotlivci starší dívky Hrdličková L. - Mládková A.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:18 Karate kata jednotlivci starší dívky Šťastná B. - Štecová K.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:19 Karate kata jednotlivci starší dívky Príglová M. - Kolaříková A.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:20 Karate kata jednotlivci starší dívky Biriucová T. - Nováková K.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:21 Karate kata jednotlivci starší dívky Čepičková A. - Hrdličková L.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:27 Karate kata jednotlivci starší dívky Šťastná B. - Kolaříková A.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:30 Karate kata jednotlivci starší dívky Nováková K. - Čepičková A.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:34 Karate kata jednotlivci starší dívky Šťastná B. - Nováková K.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:05 Karate kata team starší dívky a chlapci Plzeňský kraj - Jihomoravský kraj
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:10 Karate kata team starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Hl.město Praha
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:15 Karate kata team starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:20 Karate kata team starší dívky a chlapci Pardubický kraj - Ústecký kraj
1.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:22 Karate kata team starší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - Liberecký kraj
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:24 Karate kata jednotlivci starší dívky Hájková - Menčíková
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:24 Karate kata jednotlivci starší chlapci Bartůšek - Bednář O.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:25 Karate kata team starší dívky a chlapci Jihočeský kraj - Ústecký kraj
2.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:26 Karate kata jednotlivci starší dívky Hájková - Štecová
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:28 Karate kata jednotlivci starší chlapci Benda K. - Bednář O.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:29 Karate kata jednotlivci starší dívky Štecová - Kolaříková
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:30 Karate kata jednotlivci dorostenci Morales A. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:31 Karate kata jednotlivci starší chlapci Benda K. - Bednář J.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:31 Karate kata jednotlivci dorostenci Pohl F. - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
14:32 Karate kata jednotlivci starší dívky Měsíčková - Blažková
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:34 Karate kata jednotlivci starší dívky Měsíčková - Biriucová
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:36 Karate kata jednotlivci starší chlapci Zita - Kozubal
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:36 Karate kata jednotlivci starší dívky Biriucová - Čepičková
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:36 Karate kata jednotlivci starší chlapci Kozubal - Kolář D.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:58 Karate kata jednotlivci dorostenci Nechyba T. - Hirschau Š.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:00 Karate kata jednotlivci dorostenci Ručka F. - Bázler M.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:03 Karate kata jednotlivci dorostenci Melich L. - Kozák K.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:05 Karate kata jednotlivci dorostenci Müller J. - Šimon Z.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:08 Karate kata jednotlivci dorostenky Pokorná E. - Celarová N.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:09 Karate kata jednotlivci dorostenky Trtíková M. - Krátká N.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:09 Karate kata jednotlivci dorostenci Olšavský N. - Válek V.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:10 Karate kata jednotlivci dorostenky Kovářová L. - Švrčková A.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:10 Karate kata jednotlivci dorostenci Sámel T. - Vašíček O.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:10 Karate kata jednotlivci dorostenky Draheimová A. - Hurdálková B.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:11 Karate kata jednotlivci dorostenky Mihalčatinová E. - Kirschnerová A.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:11 Karate kata jednotlivci dorostenci Vacek T. - Haša O.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:11 Karate kata jednotlivci dorostenky Medová M. - Kratochvílová B.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:12 Karate kata jednotlivci dorostenky Gubíková E. - Ondroušková A.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:12 Karate kata team starší dívky a chlapci Moravskoslezký kraj - Hl. město Praha
předkolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:13 Karate kata jednotlivci dorostenky Rešová M. - Reguliová B.
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:13 Karate kata jednotlivci dorostenky Pokorná E. - Trtíková M.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:14 Karate kata jednotlivci dorostenky Kovářová L. - Draheimová A.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:14 Karate kata jednotlivci dorostenky Kirschnerová A. - Medová N.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:16 Karate kata jednotlivci dorostenky Ondroušková A. - Rešová M.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:17 Karate kata jednotlivci dorostenky Trtíková M. - Kovářová L.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:18 Karate kata jednotlivci dorostenky Kirschnerová A. - Ondroušková A.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:18 Karate kata jednotlivci dorostenky Trtíková M. - Ondroušková A.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:19 Karate kata jednotlivci dorostenky Muzikářová K. - Krátká N.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:19 Karate kata jednotlivci dorostenci Nechyba T. - Ručka F.
3.kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:20 Karate kata jednotlivci dorostenci Melich L. - Pohl F.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:21 Karate kata jednotlivci dorostenci Müller J. - Válek V.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:22 Karate kata jednotlivci dorostenci Vašíček O. - Vacek T.
3. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:23 Karate kata jednotlivci dorostenky Muzikářová K. - Pokorná E.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:30 Karate kata team starší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - Ústecký kraj
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:35 Karate kata jednotlivci dorostenci Nechyba T. - Pohl F.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:35 Karate kata team starší dívky a chlapci Plzeňský kraj - Liberecký kraj
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:36 Karate kata jednotlivci dorostenci Müller J. - Vacek T.
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:36 Karate kata team starší dívky a chlapci Pardubický kraj - jihočeský kraj
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:37 Karate kata jednotlivci dorostenci Pohl F. - Vacek T.
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:40 Karate kata team starší dívky a chlapci Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala
15:40 Karate kata team dorostenky a dorostenci Zahájení soutěže Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
15:45 Karate kata jednotlivci dorostenky Gubíková E. - Rešová M.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:50 Karate kata jednotlivci dorostenky Muzikářová K. - Kovářová L.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:51 Karate kata jednotlivci dorostenky Rešová M. - Kirschnerová A.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:05 Karate kata jednotlivci starší dívky Hájková H. - Príglová M.
repasáž 2
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:06 Karate kata jednotlivci starší dívky Měsíčková L. - Hrdličková L.
repasáž 2
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:07 Karate kata jednotlivci starší dívky Menčíková E. - Schleiferová A.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:08 Karate kata jednotlivci starší dívky Suchá N. - Bílá L.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:09 Karate kata jednotlivci starší dívky Kuzněcova V. - Blažková A.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:10 Karate kata jednotlivci starší dívky Válková M. - Mládková A.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:16 Karate kata jednotlivci starší dívky Schleiferová A. - Bílá L.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:17 Karate kata jednotlivci starší dívky Blažková A. - Válková M.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:22 Karate kata jednotlivci dorostenci Morales A. - Melich L.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:24 Karate kata jednotlivci dorostenci Melich L. - Nechyba T.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:25 Karate kata jednotlivci dorostenky Pokorná E. - Draheimová A.
repasáž 2
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:25 Karate kata jednotlivci dorostenci Kadlec L. - Haša O.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:26 Karate kata jednotlivci dorostenky Gubíková E. - Medová M.
repasáž 2
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:26 Karate kata jednotlivci dorostenci Haša O. - Vašíček O.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:27 Karate kata jednotlivci dorostenci Haša O. - Müller J.
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:30 Karate kata jednotlivci dorostenky Celarová N. - Krátká N.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:31 Karate kata jednotlivci dorostenky Švrčková A. - Hurdálková B.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:31 Karate kata jednotlivci dorostenky Mihalčatinová E. - Kratochvílová B.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:32 Karate kata jednotlivci dorostenky Reguliová M. - volný los
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
16:32 Karate kata jednotlivci dorostenci Morales A. - Ručka F.
repasáž 2
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:32 Karate kata jednotlivci dorostenky Pokorná E. - Medová M.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
16:33 Karate kata jednotlivci dorostenky Celarová N. - Švrčková A.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:33 Karate kata jednotlivci dorostenci Vašíček O. - Válek V.
repasáž 2
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:34 Karate kata jednotlivci dorostenky Mihalčatinová E. - Reguliová B.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
16:35 Karate kata jednotlivci dorostenky Švrčková A. - Mihalčatinová E.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
16:36 Karate kata jednotlivci dorostenci Hirschau Š. - Bázler M.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:38 Karate kata jednotlivci dorostenci Šimon Z. - Olšavský N.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:39 Karate kata jednotlivci dorostenci Sámel T. - Kadlec L.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:43 Karate kata jednotlivci dorostenci Bázler M. - Kozák K.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:44 Karate kata jednotlivci dorostenci Šimon Z. - Sámel T.
repasáž 3
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:00 Karate kata team dorostenky a dorostenci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj (volný los)
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:09 Karate kata team dorostenky a dorostenci Hlavní město Praha - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
18:10 Karate kata team dorostenky a dorostenci Ústecký kraj - Plzeňský kraj
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:11 Karate kata team dorostenky a dorostenci Středočeský kraj - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
18:12 Karate kata team dorostenky a dorostenci kraj Vysočina - Jihočeský kraj
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:13 Karate kata team dorostenky a dorostenci Jihomoravský kraj - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
18:15 Karate kata team dorostenky a dorostenci Liberecký kraj - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
18:16 Karate kata team dorostenky a dorostenci Pardubický kraj - volný los
1. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina
18:30 Karate kata team dorostenky a dorostenci Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:35 Karate kata team dorostenky a dorostenci Ústecký kraj - Středočeský kraj
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:40 Karate kata team dorostenky a dorostenci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:45 Karate kata team dorostenky a dorostenci Liberecký kraj - Pardubický kraj
2. kolo
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:50 Karate kata team dorostenky a dorostenci Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:55 Karate kata team dorostenky a dorostenci Jihočeský kraj - Liberecký kraj
semifinále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
19:00 Karate kata team dorostenky a dorostenci Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj
finále
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
19:05 Karate kata team dorostenky a dorostenci Královéhradecký kraj (volný los) - Hlavní město Praha
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
19:10 Karate kata team dorostenky a dorostenci Hlavní město Praha - Ústecký kraj
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
19:15 Karate kata team dorostenky a dorostenci Pardubický kraj - Jihočeský kraj
repasáž
Mariánské Lázně - Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky