Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
20. 1. 2020
Pondělí
09:15 Šachy turnaj dívky Málková - Voříšková
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj dívky Lhotská - Hušková
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj dívky Šedá - Pejřimovská
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj dívky Vavřínková - Vaňková
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj dívky Růžičková - Třasáková
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj dívky Rolínková - Dobsa
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj dívky Semová - Dudová
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj nejmladší chlapci Delgerdalai - Veverka
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj nejmladší chlapci Barták - Váňa
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zelba - Bělaška
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj nejmladší chlapci Novotný - Jaššo
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj nejmladší chlapci Juhaňák - Gabarik
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zezula - Bouška
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj nejmladší chlapci Šetina - Zrůst
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj mladší chlapci Němec - Janouš
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj mladší chlapci Winter - Václavík
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj mladší chlapci Hlavina - Cimburek
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj mladší chlapci Lang - Petříček
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj mladší chlapci Brožka - Černý
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj mladší chlapci Záluský - Stalmach
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj mladší chlapci Dolenský - Očenášek
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj starší chlapci Flajšman - Jun
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj starší chlapci Miča - Babula
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj starší chlapci Jiroušek - Vojta
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj starší chlapci Mach - Rokoš
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj starší chlapci Blaha - Kůsa
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj starší chlapci Barák - Šťastný
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:15 Šachy turnaj starší chlapci Měřinský - Hurtík
1.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj dívky Voříšková - Rolínková
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj dívky Třasáková - Lhotská
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj dívky Šedá - Vavřínková
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj dívky Pejřimovská - Semová
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj dívky Dudová - Vaňková
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj dívky Dobsa - Málková
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj dívky Hušková - Růžičková
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj nejmladší chlapci Jaššo - Delgerdalai
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj nejmladší chlapci Váňa - Juhaňák
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj nejmladší chlapci Bouška - Zelba
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj nejmladší chlapci Veverka - Šetina
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj nejmladší chlapci Gerabik - Barták
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj nejmladší chlapci Bělaška - Zezula
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zrůst - Novotný
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj mladší chlapci Petříček - Němec
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj mladší chlapci Václavík - Brožka
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj mladší chlapci Stalmach - Hlavina
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj mladší chlapci Janouš - Dolenský
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj mladší chlapci Černý - Winter
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj mladší chlapci Cimburek - Záluský
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj mladší chlapci Očenášek - Lang
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj starší chlapci Jun - Kůsa
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj starší chlapci Hurtík - Miča
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj starší chlapci Vojta - Rokoš
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj starší chlapci Šťastný - Mach
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj starší chlapci Jiroušek - Barák
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj starší chlapci Blaha - Flajšman
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:45 Šachy turnaj starší chlapci Babula - Měřínský
2.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj dívky Lhotská - Voříšková
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj dívky Vavřínková - Třasáková
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj dívky Vaňková - Pejřimovská
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj dívky Rolínková - Šedá
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj dívky Málková - Semová
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj dívky Růžičková - Dudová
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj dívky Dobsa - Hušková
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Delgerdalai - Juhaňák
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zelba - Šetina
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Bělaška - Váňa
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Barták - Jaššo
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Novotný - Bouška
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zezula - Veverka
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zrůst - Garabik
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj mladší chlapci Petříček - Václavík
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj mladší chlapci Dolenský - Stalmach
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj mladší chlapci Němec - Cimburek
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj mladší chlapci Hlavina - Černý
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj mladší chlapci Brožka - Lang
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj mladší chlapci Winter - Janouš
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj mladší chlapci Záluský - Očenášek
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj starší chlapci Rokoš - Šťastný
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj starší chlapci Miča - Jun
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj starší chlapci Kůsa - Hurtík
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj starší chlapci Flajšman - Vojta
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj starší chlapci Barák - Babula
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj starší chlapci Mach - Blaha
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
14:00 Šachy turnaj starší chlapci Měřínský - Jiroušek
3.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj dívky Pejřimovská - Lhotská
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj dívky Voříšková - Vavřínková
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj dívky Třasáková - Rolinková
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj dívky Růžičková - Málková
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj dívky Hušková - Vaňková
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj dívky Semová - Šedá
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj dívky Dudová - Dobsa
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj starší chlapci Jun - Rokoš
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj starší chlapci Šťastný - Miča
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj starší chlapci Vojta - Hurtík
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj starší chlapci Bbula - Kůsa
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj starší chlapci Jiroušek - Mach
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj starší chlapci Flajšman - Barák
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj starší chlapci Blaha - Měřínský
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj mladší chlapci Stalmach - Petříček
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj mladší chlapci Brožka - Němec
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj mladší chlapci Václavík - Hlavina
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj mladší chlapci Cimburek - Dolenský
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj mladší chlapci Janouš - Očenášek
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj mladší chlapci Lang - Černý
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj mladší chlapci Záluský - Winter
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Juhaňák - Zelba
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Šetina - Delgerdalai
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Jaššo - Bouška
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Váňa - Novotný
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Garabik - Bělaška
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Veverka - Barták
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
15:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zezula - Zrůst
4.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj starší chlapci Rokoš - Miča
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj starší chlapci Kůsa - Vojta
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj starší chlapci Babula - Jun
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj starší chlapci barák - Mach
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj starší chlapci Hurtík - Jiroušek
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj starší chlapci Šťastný - Blaha
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj starší chlapci Měřínský - Flajšman
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj mladší chlapci Hlavina - Petříček
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj mladší chlapci Stalmach - Brožka
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj mladší chlapci Němec - Václavík
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj mladší chlapci Cimburek - Janouš
5.kolo
Biatlonový areál Eduard Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj mladší chlapci Černý - Dolenský
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj mladší chlapci Lang - Záluský
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj mladší chlapci Očenášek - Winter
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Juhaňák - Šetina
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zelba - Jaššo
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Bouška - Bělaška
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Delgerdalai - Váňa
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Barták - Novotný
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Garabik - Zezula
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zrůst - Veverka
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj dívky Lhotská - Málková
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj dívky Voříšková - Třasáková
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj dívky Vavřínková - Pejřimovská
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj dívky Rolínková - Dudová
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj dívky Šedá - Hušková
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj dívky Vaňková - Růžičková
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
17:00 Šachy turnaj dívky Dobsa - Semová
5.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
21. 1. 2020
Úterý
09:00 Šachy turnaj dívky Rolínková - Lhotská
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Málková - Třasáková
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Pejřimovská - Voříšková
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Vaňková - Šedá
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Semová - Vavřínková
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Hušková - Dudová
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj dívky Růžičková - Dobsa
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Šetina - Jaššo
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Bělaška - Juhaňák
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Váňa - Zelba
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Bouška - Delgerdalai
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Novotný - Zezula
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Veverka - Garabik
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj nejmladší chlapci Barták - Zrůst
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Petříček - Brožka
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Václavík - Stalmach
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Dolenský - Němec
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Janouš - Hlavina
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Očenášek - Cimburek
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Winter - Lang
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj mladší chlapci Černý - Záluský
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Rokoš - Kůsa
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Jun - Hurtík
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Vojta - Babula
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Miča - Barák
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Flajšman - Šťastný
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Mach - Měřínský
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy turnaj starší chlapci Blaha - Jiroušek
6.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Kůsa - Miča
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Hurtík - Rokoš
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Jun - Vojta
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Babula - Mach
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Měřínský - Šťastný
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Barák - Blaha
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj starší chlapci Jiroušek - Flajšman
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Dolenský - Petříček
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Brožka - Hlavina
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Stalmach - Winter
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Václavík - Černý
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Němec - Očenášek
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Záluský - Janouš
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj mladší chlapci Lang - Cimburek
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Novotný - Šetina
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Jaššo - Juhaňák
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zelba - Delgerdalai
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Bělaška - Veverka
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zezula - Barták
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Gerabik - Váňa
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj nejmladší chlapci Zrůst - Bouška
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Lhotská - Vavřínková
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Třasáková - Vaňková
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Málková - Rolínková
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Voříšková - Růžičková
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Dudová - Pejřimovská
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Šedá - Dobsa
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy turnaj dívky Semová - Hušková
7.kolo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
22. 1. 2020
Středa
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Moravskoslezký kraj- volno
Osmifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Královehrdecký kraj - volno
Osmifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Pardubický kraj - Ústecký kraj
Osmifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva kraj Vysočina - Plzeňský kraj
Osmifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Středočeský kraj - Olomoucký kraj
Osmifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Pardubický kraj - Karlovarský kraj
Osmifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Zlínský kraj - Liberecký kraj
Osmifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj
Osmifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Královehrdecký kraj - Ústecký kraj
čtvrtfinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Moravskoslezký kraj - Kraj Vysočina
čtvrtfinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Jihomoravský kraj - Zlínsky kraj
čtvrtfinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Středočeský kraj - Pardubický kraj
čtvrtfinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Hlavní město Praha - Plzeňský kraj
1. zápas o 9. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Liberecký kraj - Karlovarský kraj
1. zápas o 11. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Olomoucký kraj - Jihočeský kraj
1. zápas o 13. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
23. 1. 2020
Čtvrtek
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Středočeský kraj - Ústecký kraj
semifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Plzeňský kraj - Hlavní město Praha
2. zápas o 9. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Karlovarský kraj - Liberecký kraj
2. zápas o 11. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Jihočeský kraj - Olomoucký kraj
2. zápas o 13. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Moravskoslezký kraj - Zlínský kraj
semifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Královohradecký kraj - Pardubický
play out o 5. - 8. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina
play out o 5. - 8. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Moravskoslezký kraj - Středočeský kraj
finále družstev
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Zlínský kraj - Ústecký kraj
zápas o 3. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Jihomoravský kraj - Pardubický kraj
zápas o 5. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Královohradecký kraj - Kraj Vysočina
zápas o 7. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky