Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
23. 1. 2020
Čtvrtek
09:00 Lední hokej turnaj chlapci turnaj Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina
semifinále 1, tréniková hala
KV Arena Startovní listina , Výsledky
09:00 Lední hokej turnaj chlapci turnaj Olomoucký kraj - Královéhradecký kraj
semifinále 2
Cheb – zimní stadion Startovní listina , Výsledky Online
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Středočeský kraj - Ústecký kraj
semifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Snowboarding slopestyle starší chlapci 1.kvalifikační jízda Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Plzeňský kraj - Hlavní město Praha
2. zápas o 9. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Karlovarský kraj - Liberecký kraj
2. zápas o 11. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Jihočeský kraj - Olomoucký kraj
2. zápas o 13. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Moravskoslezký kraj - Zlínský kraj
semifinále
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Královohradecký kraj - Pardubický
play out o 5. - 8. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:00 Šachy soutěž družstev družstva Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina
play out o 5. - 8. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
09:30 Snowboarding slopestyle starší chlapci 2.kvalifikační jízda Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
09:40 Běžecké disciplíny štafeta MIX klasicky (3 x 1,5 km + 3 x 2 km) štafeta MIX (3+3) závod Boží Dar – Jahodová louka Startovní listina , Výsledky
09:40 Biatlon závod s hromadným startem 5 km klasicky mladší chlapci M14 závod Oberwiesenthal - Skiarena Fichtelberg Online
09:40 Biatlon sprint 4 km volně mladší chlapci M14 závod Oberwiesenthal - Skiarena Fichtelberg Startovní listina , Výsledky
09:49 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
09:50 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
09:50 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
09:50 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
09:50 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Akrobatické lyžování skicross team soutěž družstev Čtvrtfinále Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina
10:00 Snowboarding slopestyle starší dívky 1.kvalifikační jízda Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:00 Akrobatické lyžování skicross team soutěž družstev HMP - ULK - MSK
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:00 Akrobatické lyžování skicross team soutěž družstev KHK - JMK - PBK - ZLK
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:00 Akrobatické lyžování skicross team soutěž družstev KVK - STK - PLK - JCK
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:00 Akrobatické lyžování skicross team soutěž družstev VYS - LBK - OLK
čtvrtfinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:09 Rychlobruslení 333 m starší dívky Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:10 Biatlon závod s hromadným startem 5 km klasicky mladší dívky W14 závod Oberwiesenthal - Skiarena Fichtelberg
10:10 Rychlobruslení 333 m starší dívky Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:10 Rychlobruslení 333 m starší dívky Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:10 Rychlobruslení 333 m starší dívky Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:10 Rychlobruslení 333 m starší dívky Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:10 Biatlon sprint 4 km volně mladší dívky W14 závod Oberwiesenthal - Skiarena Fichtelberg Startovní listina , Výsledky
10:19 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Rozjížďka 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:20 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Rozjížďka 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:20 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Rozjížďka 3 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:20 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Rozjížďka 4 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:20 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Rozjížďka 5 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Moravskoslezký kraj - Středočeský kraj
finále družstev
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Snowboarding slopestyle starší dívky 2.kvalifikační jízda Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Zlínský kraj - Ústecký kraj
zápas o 3. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Jihomoravský kraj - Pardubický kraj
zápas o 5. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:30 Šachy soutěž družstev družstva Královohradecký kraj - Kraj Vysočina
zápas o 7. místo
Spa Hotel Thermal Startovní listina , Výsledky
10:40 Biatlon závod s hromadným startem 5 km klasicky starší chlapci M15 závod Oberwiesenthal - Skiarena Fichtelberg Startovní listina , Výsledky Online
10:40 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:40 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:40 Biatlon sprint 4 km volně starší chlapci M15 závod Oberwiesenthal - Skiarena Fichtelberg
10:45 Akrobatické lyžování skicross team soutěž družstev Semifinále Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
10:45 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:45 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:50 Rychlobruslení 333 m starší dívky Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:50 Rychlobruslení 333 m starší dívky Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Semifinále 1 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
10:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Semifinále 2 Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:00 Lední hokej turnaj chlapci turnaj Ústecký kraj - Zlínský kraj
o 5. místo
Cheb – zimní stadion Startovní listina , Výsledky Online
11:10 Biatlon závod s hromadným startem 5 km klasicky starší dívky W15 závod Oberwiesenthal - Skiarena Fichtelberg Online
11:10 Biatlon sprint 4 km volně starší dívky W15 závod Oberwiesenthal - Skiarena Fichtelberg Startovní listina , Výsledky
11:15 Akrobatické lyžování skicross team soutěž družstev HMP - KHK - JMK - ULK
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:15 Akrobatické lyžování skicross team soutěž družstev VYS - STK - LBK - PLK
semifinále
Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
11:20 Snowboarding slopestyle mladší chlapci 1.kvalifikační jízda Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší dívky Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:30 Snowboarding slopestyle mladší chlapci 2.kvalifikační jízda Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
11:35 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:35 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:35 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:35 Rychlobruslení 333 m mladší chlapci Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:45 Rychlobruslení 333 m starší dívky Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:45 Rychlobruslení 333 m starší dívky Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:45 Rychlobruslení 333 m starší dívky Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:45 Rychlobruslení 333 m starší dívky Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:45 Rychlobruslení 333 m starší dívky Finále E Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Finále A Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Finále B Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Finále C Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
11:55 Rychlobruslení 333 m starší chlapci Finále D Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
12:00 Snowboarding slopestyle mladší dívky 1.kvalifikační jízda Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
12:00 Lyžařský orientační běh štafeta dívka, chlapec 16 Závod Biatlonový areál Eduard Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding slopestyle mladší dívky 2.kvalifikační jízda Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
12:53 Akrobatické lyžování skicross team soutěž družstev Malé finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky
12:55 Akrobatické lyžování skicross team soutěž družstev Finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Jáchymovská Startovní listina , Výsledky Online
13:05 Lyžařský orientační běh štafeta dívka, chlapec 14 Závod Biatlonový areál Eduard Startovní listina , Výsledky
13:15 Lední hokej turnaj chlapci turnaj Kraj Vysočina - Olomoucký kraj
o 3. místo
Cheb – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
13:30 Rychlobruslení štafeta 16 kol dívky Štafeta dívky Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
14:00 Snowboarding slopestyle mladší dívky Finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
14:05 Snowboarding slopestyle mladší chlapci Finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
14:10 Snowboarding slopestyle starší dívky Finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
14:15 Snowboarding slopestyle starší chlapci Finále Skiareál Klínovec - sjezdovka Pod Zámečkem Startovní listina , Výsledky
14:45 Rychlobruslení štafeta 16 kol chlapci Štafeta chlapci Sokolov – zimní stadion Startovní listina , Výsledky
15:45 Lední hokej turnaj chlapci turnaj Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj
finále
Cheb – zimní stadion Startovní listina , Výsledky