Přehled medailistů - Královéhradecký kraj

Přehled medailistů - Královéhradecký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Horký Vojtěch 26. 11. 2007 Snowboarding slopestyle mladší chlapci
zlatá Hroneš Jakub 4. 7. 2005 Snowboarding slopestyle starší chlapci
zlatá Královehradecký kraj Biatlon štafeta 3 x 2 km volně chlapci M14-15
zlatá Královehradecký kraj D Karate kumite team dorostenky a dorostenci
zlatá Kulhánek Lukáš 15. 2. 2006 Biatlon sprint 4 km volně mladší chlapci M14
zlatá Kulhánek Lukáš 15. 2. 2006 Biatlon sprint 4 km volně mladší chlapci M14
zlatá Plecháčová Ilona 26. 12. 2006 Biatlon sprint 4 km volně mladší dívky W14
zlatá Plecháčová Ilona 26. 12. 2006 Biatlon sprint 4 km volně mladší dívky W14
zlatá Polonská Eliška 25. 3. 2007 Běžecké disciplíny 2 km klasicky starší dívky r. 2007
zlatá Polonská Eliška 25. 3. 2007 Běžecké disciplíny 3 km volně starší dívky r. 2007
zlatá Randáková Adéla 25. 9. 2004 Lyžařský orientační běh krátká trať dívky 16
zlatá Randáková Adéla 25. 9. 2004 Lyžařský orientační běh sprint dívky 16
zlatá Semeráková Hana 4. 10. 2004 Alpské disciplíny obří slalom starší dívky
stříbrná Doležal Lukáš 21. 2. 2006 Běžecké disciplíny 4 km volně starší žáci r. 2006
stříbrná Hron Antonín 12. 1. 2005 Biatlon sprint 4 km volně starší chlapci M15
stříbrná Hron Antonín 12. 1. 2005 Biatlon závod s hromadným startem 5 km klasicky starší chlapci M15
stříbrná Hroneš Jakub 4. 7. 2005 Snowboarding paralelní obří slalom starší chlapci
stříbrná Kondělková Leontýna 13. 7. 2006 Alpské disciplíny obří slalom mladší dívky
stříbrná Kovářová Jitka 18. 2. 2005 Alpské disciplíny slalom starší dívky
stříbrná Královéhradecký kraj Běžecké disciplíny štafeta MIX klasicky (3 x 1,5 km + 3 x 2 km) štafeta MIX (3+3)
stříbrná Královéhradecký kraj Lední hokej turnaj chlapci turnaj
stříbrná Měřičková Eliška 29. 5. 2007 Snowboarding slopestyle mladší dívky
stříbrná Rokoš Filip 26. 8. 2005 Šachy turnaj starší chlapci
bronzová Gajdošová Eliška 18. 7. 2005 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší dívky
bronzová Gajdošová Eliška 18. 7. 2005 Rychlobruslení 500 m starší dívky
bronzová Havrdová Sheila 10. 10. 2007 Lyžařský orientační běh sprint dívky 14
bronzová Královehradecký kraj Biatlon štafeta 3 x 2 km volně dívky W14-15
bronzová Orság Tadeáš 27. 1. 2007 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg
bronzová Reguliová Beata 12. 4. 2005 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg
bronzová Voříšková Anna 26. 9. 2006 Šachy turnaj dívky
bronzová Zelba Lukáš 4. 1. 2009 Šachy turnaj nejmladší chlapci