Přehled medailistů - Hlavní město Praha

Přehled medailistů - Hlavní město Praha
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Hlavní město Praha 1 Lyžařský orientační běh štafeta dívka, chlapec 16
zlatá Hrubý Filip 7. 12. 2004 Akrobatické lyžování skicross starší chlapci
zlatá Kepáková Kristýna 7. 3. 2005 Akrobatické lyžování skicross starší dívky
zlatá Nováková Daniela 18. 3. 2007 Rychlobruslení 500 m mladší dívky
zlatá Šťastná Barbora 3. 11. 2006 Karate kata jednotlivci starší dívky
stříbrná HmP Akrobatické lyžování skicross team soutěž družstev
stříbrná Hrubý David 7. 9. 2007 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci
stříbrná Knobloch Jan 28. 7. 2006 Alpské disciplíny obří slalom mladší chlapci
stříbrná Nováková Daniela 18. 3. 2007 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší dívky
stříbrná PHA1 Alpské disciplíny paralelní slalom družstev paralelní závod
stříbrná Šťáhlavský Ondřej 11. 3. 2006 Karate kata jednotlivci starší chlapci
bronzová Aurell Filip 15. 2. 2004 Snowboarding slopestyle starší chlapci
bronzová Blaha Jiří 29. 1. 2004 Lyžařský orientační běh sprint chlapci 16
bronzová Chlubnová Barbora 14. 11. 2006 Akrobatické lyžování skicross mladší dívky
bronzová Fíla Patrik 6. 2. 2006 Alpské disciplíny slalom mladší chlapci
bronzová Hlavní město Praha 2 Lyžařský orientační běh štafeta dívka, chlapec 16
bronzová Malečková Hana 19. 6. 2005 Lyžařský orientační běh krátká trať dívky 16
bronzová Mošnová Magdalena 27. 9. 2006 Alpské disciplíny slalom mladší dívky
bronzová Netušil František 10. 8. 2007 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší chlapci
bronzová Nováková Daniela 18. 3. 2007 Rychlobruslení 333 m mladší dívky
bronzová PRA - chlapci Rychlobruslení štafeta 16 kol chlapci
bronzová Rosenbaumová Ester 3. 2. 2009 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší dívky
bronzová Trojan Vojtěch 5. 7. 2005 Snowboarding snowboardcross starší chlapci
bronzová Zakouřil Matyáš 24. 9. 2004 Lyžařský orientační běh krátká trať chlapci 16
bronzová Šimon Zdeněk 14. 11. 2005 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg
bronzová Šišková Laura 7. 7. 2004 Alpské disciplíny slalom starší dívky
bronzová Štrait Vilém 21. 1. 2007 Lyžařský orientační běh krátká trať chlapci 14
bronzová Švec Martin 5. 10. 2006 Rychlobruslení 500 m starší chlapci
bronzová Šťastná Barbora 3. 11. 2006 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg
bronzová Žák Hugo 1. 9. 2006 Akrobatické lyžování skicross mladší chlapci