Přehled medailistů - Jihočeský kraj

Přehled medailistů - Jihočeský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Jihočeský kraj Ž Karate kumite team starší dívky a chlapci
zlatá Klatovský Antonín 19. 7. 2007 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší chlapci
zlatá Klatovský Antonín 19. 7. 2007 Rychlobruslení 500 m mladší chlapci
zlatá Krejčí Jakub 22. 5. 2006 Snowboarding snowboardcross mladší chlapci
zlatá Květoňová Andrea 24. 6. 2004 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg
zlatá Príglová Marie 4. 2. 2007 Karate kumite jednotlivci starší dívky -47 kg
zlatá Randáková Hanka 16. 5. 2005 Biatlon sprint 4 km klasicky starší dívky W15
zlatá Randáková Hanka 16. 5. 2005 Biatlon sprint 4 km volně starší dívky W15
zlatá Seidl Jan 27. 3. 2005 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší chlapci
zlatá Seidl Jan 27. 3. 2005 Rychlobruslení 333 m starší chlapci
zlatá Seidl Jan 27. 3. 2005 Rychlobruslení 500 m starší chlapci
stříbrná Bednář Ondřej 22. 12. 2006 Karate kumite jednotlivci starší chlapci -50 kg
stříbrná Bouška Jakub 5. 4. 2006 Biatlon sprint 4 km klasicky mladší chlapci M14
stříbrná Duchoň Martin 12. 10. 2006 Karate kumite jednotlivci starší chlapci +50 kg
stříbrná Dvořák Vítězslav 14. 1. 2005 Snowboarding slopestyle starší chlapci
stříbrná Frydrychová Magdalena 3. 3. 2006 Karate kumite jednotlivci starší dívky +47 kg
stříbrná Jihočeský kraj Biatlon štafeta 3 x 2 km volně dívky W14-15
stříbrná Jihočeský kraj D Karate kumite team dorostenky a dorostenci
stříbrná JČK - chlapci Rychlobruslení štafeta 16 kol chlapci
stříbrná Nechyba Tomáš 21. 9. 2005 Karate kumite jednotlivci dorostenci -60 kg
stříbrná Novotná Aneta 25. 2. 2005 Biatlon sprint 4 km volně starší dívky W15
stříbrná Vašicová Daniela 11. 7. 2005 Snowboarding slopestyle starší dívky
bronzová Hajtolová Tereza 23. 3. 2006 Snowboarding snowboardcross mladší dívky
bronzová Hrůšová Karolína 28. 7. 2007 Snowboarding slopestyle mladší dívky
bronzová Jihočeský kraj Biatlon štafeta 3 x 2 km volně chlapci M14-15
bronzová Jihočeský kraj D Karate kata team dorostenky a dorostenci
bronzová Jihočeský kraj Ž Karate kata team starší dívky a chlapci
bronzová Medová Michaela 28. 12. 2005 Karate kumite jednotlivci dorostenky -52 kg
bronzová Nechyba Tomáš 21. 9. 2005 Karate kata jednotlivci dorostenci
bronzová Novotná Aneta 25. 2. 2005 Biatlon sprint 4 km klasicky starší dívky W15
bronzová Pártlová Kristýna 17. 9. 2007 Krasobruslení soutěž dívek mladší dívky
bronzová Rottenberg Michal 1. 11. 2005 Rychlobruslení 111 m - super sprint starší chlapci
bronzová Snopek Bohumil 24. 4. 2005 Karate kumite jednotlivci dorostenci +60 kg
bronzová Zemanová Andrea 17. 5. 2004 Snowboarding snowboardcross starší dívky