Moravskoslezský kraj - Plavání - Chlapci

Moravskoslezský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Brtva Petr 50 VZ chlapci ročník 2005 10. 5
Kern Tobias 50 VZ chlapci ročník 2005 7. 8
Krischke Jakub 50 VZ chlapci ročník 2006 1. 20
Venglář Daniel 50 VZ chlapci ročník 2006 12. 3
Zajíček Robert 50 VZ chlapci ročník 2007 13. 2
Hanus Michael 50 VZ chlapci ročník 2007 10. 5
Brtva Petr 100 VZ chlapci ročník 2005 6. 9
Semera Milan 100 VZ chlapci ročník 2005 16. 0
Venglář Daniel 100 VZ chlapci ročník 2006 23. 0
Krischke Jakub 100 VZ chlapci ročník 2006 1. 20
Hanus Michael 100 VZ chlapci ročník 2007 8. 7
Zajíček Robert 100 VZ chlapci ročník 2007 18. 0
Semera Milan 200 VZ chlapci ročník 2005 6. 9
Brtva Petr 200 VZ chlapci ročník 2005 7. 8
Venglář Daniel 200 VZ chlapci ročník 2006 22. 0
Krischke Jakub 200 VZ chlapci ročník 2006 1. 20
Zajíček Robert 200 VZ chlapci ročník 2007 12. 3
Hanus Michael 200 VZ chlapci ročník 2007 4. 11
Semera Milan 400 VZ chlapci ročník 2005 2. 16
Minář Josef 400 VZ chlapci ročník 2005 12. 3
Krischke Jakub 400 VZ chlapci ročník 2006 1. 20
Kratochvíl Tomáš 400 VZ chlapci ročník 2006 25. 0
Hübscher Samuel 400 VZ chlapci ročník 2007 4. 11
Hanus Michael 400 VZ chlapci ročník 2007 6. 9
Minář Josef 100 M chlapci ročník 2005 11. 4
Kern Tobias 100 M chlapci ročník 2005 10. 5
Kratochvíl Tomáš 100 M chlapci ročník 2006 19. 0
Rudolf Martin 100 M chlapci ročník 2006 5. 10
Zajíček Robert 100 M chlapci ročník 2007 9. 6
Hanus Michael 100 M chlapci ročník 2007 6. 9
Minář Josef 200 M chlapci ročník 2005 15. 0
Kern Tobias 200 M chlapci ročník 2005 8. 7
Kratochvíl Tomáš 200 M chlapci ročník 2006 18. 0
Rudolf Martin 200 M chlapci ročník 2006 3. 13
Hanus Michael 200 M chlapci ročník 2007 6. 9
Zajíček Robert 200 M chlapci ročník 2007 7. 8
Semera Milan 100 Z chlapci ročník 2005 8. 7
Brtva Petr 100 Z chlapci ročník 2005 6. 9
Krischke Jakub 100 Z chlapci ročník 2006 1. 20
Venglář Daniel 100 Z chlapci ročník 2006 17. 0
Bajger Karel 100 Z chlapci ročník 2007 22. 0
Hübscher Samuel 100 Z chlapci ročník 2007 1. 20
Brtva Petr 200 Z chlapci ročník 2005 6. 9
Semera Milan 200 Z chlapci ročník 2005 2. 16
Krischke Jakub 200 Z chlapci ročník 2006 1. 20
Venglář Daniel 200 Z chlapci ročník 2006 18. 0
Bajger Karel 200 Z chlapci ročník 2007 19. 0
Hübscher Samuel 200 Z chlapci ročník 2007 1. 20
Minář Josef 100 P chlapci ročník 2005 12. 3
Kern Tobias 100 P chlapci ročník 2005 1. 20
Kratochvíl Tomáš 100 P chlapci ročník 2006 19. 0
Rudolf Martin 100 P chlapci ročník 2006 14. 1
Bajger Karel 100 P chlapci ročník 2007 8. 7
Hübscher Samuel 100 P chlapci ročník 2007 2. 16
Minář Josef 200 P chlapci ročník 2005 11. 4
Kern Tobias 200 P chlapci ročník 2005 1. 20
Kratochvíl Tomáš 200 P chlapci ročník 2006 18. 0
Rudolf Martin 200 P chlapci ročník 2006 17. 0
Bajger Karel 200 P chlapci ročník 2007 11. 4
Hübscher Samuel 200 P chlapci ročník 2007 2. 16
Minář Josef 200 PZ chlapci ročník 2005 10. 5
Kern Tobias 200 PZ chlapci ročník 2005 1. 20
Kratochvíl Tomáš 200 PZ chlapci ročník 2006 21. 0
Rudolf Martin 200 PZ chlapci ročník 2006 10. 5
Bajger Karel 200 PZ chlapci ročník 2007 18. 0
Hübscher Samuel 200 PZ chlapci ročník 2007 1. 20
Moravskoslezský kraj chlapci 4 x 50 VZ chlapci 1. 20
Moravskoslezský kraj chlapci 4 x 50 polohová štafeta chlapci 1. 20
CELKEM 562