Ústecký kraj - Plavání - Dívky

Ústecký kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Fišerová Markéta 50 VZ dívky ročník 2005 8. 7
Kosková Kateřina 50 VZ dívky ročník 2005 22. 0
Chalupová Adéla 50 VZ dívky ročník 2006 20. 0
Kořánová Štěpánka 50 VZ dívky ročník 2006 22. 0
Doksanská Anežka 50 VZ dívky ročník 2007 14. 1
Vlasáková Tereza 50 VZ dívky ročník 2007 23. 0
Fišerová Markéta 100 VZ dívky ročník 2005 25. 0
Kosková Kateřina 100 VZ dívky ročník 2005 21. 0
Chalupová Adéla 100 VZ dívky ročník 2006 14. 1
Kořánová Štěpánka 100 VZ dívky ročník 2006 22. 0
Doksanská Anežka 100 VZ dívky ročník 2007 9. 6
Kašková Kamila 100 VZ dívky ročník 2007 23. 0
Povová Agáta 200 VZ dívky ročník 2005 23. 0
Chalupová Adéla 200 VZ dívky ročník 2006 5. 10
Kořánová Štěpánka 200 VZ dívky ročník 2006 23. 0
Kašková Kamila 200 VZ dívky ročník 2007 24. 0
Vlasáková Tereza 200 VZ dívky ročník 2007 25. 0
Svobodová Zuzana 400 VZ dívky ročník 2005 24. 0
Povová Agáta 400 VZ dívky ročník 2005 25. 0
Chalupová Adéla 400 VZ dívky ročník 2006 3. 13
Studentová Valentýna 400 VZ dívky ročník 2006 26. 0
Doksanská Anežka 400 VZ dívky ročník 2007 10. 5
Kosková Kateřina 100 M dívky ročník 2005 14. 1
Svobodová Zuzana 100 M dívky ročník 2005 13. 2
Součková Anežka 100 M dívky ročník 2006 9. 6
Studentová Valentýna 100 M dívky ročník 2006 22. 0
Kašková Kamila 100 M dívky ročník 2007 10. 5
Vlasáková Tereza 100 M dívky ročník 2007 18. 0
Kosková Kateřina 200 M dívky ročník 2005 17. 0
Studentová Valentýna 200 M dívky ročník 2006 16. 0
Součková Anežka 200 M dívky ročník 2006 19. 0
Kašková Kamila 200 M dívky ročník 2007 9. 6
Povová Agáta 100 Z dívky ročník 2005 14. 1
Chalupová Adéla 100 Z dívky ročník 2006 5. 10
Kořánová Štěpánka 100 Z dívky ročník 2006 4. 11
Doksanská Anežka 100 Z dívky ročník 2007 4. 11
Plašilová Michaela 100 Z dívky ročník 2007 8. 7
Povová Agáta 200 Z dívky ročník 2005 15. 0
Chalupová Adéla 200 Z dívky ročník 2006 3. 13
Kořánová Štěpánka 200 Z dívky ročník 2006 4. 11
Doksanská Anežka 200 Z dívky ročník 2007 3. 13
Plašilová Michaela 200 Z dívky ročník 2007 13. 2
Fišerová Markéta 100 P dívky ročník 2005 3. 13
Svobodová Zuzana 100 P dívky ročník 2005 8. 7
Součková Anežka 100 P dívky ročník 2006 6. 9
Studentová Valentýna 100 P dívky ročník 2006 7. 8
Kašková Kamila 100 P dívky ročník 2007 18. 0
Plašilová Michaela 100 P dívky ročník 2007 14. 1
Fišerová Markéta 200 P dívky ročník 2005 2. 16
Svobodová Zuzana 200 P dívky ročník 2005 12. 3
Součková Anežka 200 P dívky ročník 2006 7. 8
Studentová Valentýna 200 P dívky ročník 2006 5. 10
Plašilová Michaela 200 P dívky ročník 2007 18. 0
Vlasáková Tereza 200 P dívky ročník 2007 12. 3
Fišerová Markéta 200 PZ dívky ročník 2005 5. 10
Svobodová Zuzana 200 PZ dívky ročník 2005 17. 0
Součková Anežka 200 PZ dívky ročník 2006 13. 2
Studentová Valentýna 200 PZ dívky ročník 2006 20. 0
Doksanská Anežka 200 PZ dívky ročník 2007 14. 1
Plašilová Michaela 200 PZ dívky ročník 2007 7. 8
Ústecký kraj dívky 4 x 50 VZ dívky 10. 5
Ústecký kraj (dívky) 4 x 50 polohová štafeta dívky 9. 6
CELKEM 252