Středočeský kraj - Plavání - Chlapci

Středočeský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Palata Štěpán 50 VZ chlapci ročník 2005 5. 10
Valečka Jan 50 VZ chlapci ročník 2005 18. 0
Mittner Jakub 50 VZ chlapci ročník 2006 16. 0
Vyhlídal Filip 50 VZ chlapci ročník 2006 17. 0
Hončík Martin 50 VZ chlapci ročník 2007 6. 9
Švásta Michael 50 VZ chlapci ročník 2007 9. 6
Palata Štěpán 100 VZ chlapci ročník 2005 4. 11
Borovka Denis 100 VZ chlapci ročník 2005 13. 2
Mittner Jakub 100 VZ chlapci ročník 2006 14. 1
Vyhlídal Filip 100 VZ chlapci ročník 2006 15. 0
Švásta Michael 100 VZ chlapci ročník 2007 17. 0
Verner David 100 VZ chlapci ročník 2007 11. 4
Valečka Jan 200 VZ chlapci ročník 2005 11. 4
Palata Štěpán 200 VZ chlapci ročník 2005 5. 10
Brejcha Bruno 200 VZ chlapci ročník 2006 11. 4
Mittner Jakub 200 VZ chlapci ročník 2006 14. 1
Verner David 200 VZ chlapci ročník 2007 8. 7
Pavlíček Filip 200 VZ chlapci ročník 2007 18. 0
Borovka Denis 400 VZ chlapci ročník 2005 5. 10
Valečka Jan 400 VZ chlapci ročník 2005 6. 9
Mittner Jakub 400 VZ chlapci ročník 2006 5. 10
Vyhlídal Filip 400 VZ chlapci ročník 2006 12. 3
Švásta Michael 400 VZ chlapci ročník 2007 11. 4
Verner David 400 VZ chlapci ročník 2007 5. 10
Palata Štěpán 100 M chlapci ročník 2005 2. 16
Valečka Jan 100 M chlapci ročník 2005 5. 10
Brejcha Bruno 100 M chlapci ročník 2006 15. 0
Vyhlídal Filip 100 M chlapci ročník 2006 11. 4
Pavlíček Filip 100 M chlapci ročník 2007 3. 13
Verner David 100 M chlapci ročník 2007 4. 11
Borovka Denis 200 M chlapci ročník 2005 4. 11
Valečka Jan 200 M chlapci ročník 2005 2. 16
Brejcha Bruno 200 M chlapci ročník 2006 8. 7
Vyhlídal Filip 200 M chlapci ročník 2006 10. 5
Pavlíček Filip 200 M chlapci ročník 2007 4. 11
Verner David 200 M chlapci ročník 2007 2. 16
Borovka Denis 100 Z chlapci ročník 2005 14. 1
Kameš Kristián 100 Z chlapci ročník 2005 10. 5
Břinčil Mirek 100 Z chlapci ročník 2006 15. 0
Mittner Jakub 100 Z chlapci ročník 2006 5. 10
Hončík Martin 100 Z chlapci ročník 2007 7. 8
Švásta Michael 100 Z chlapci ročník 2007 3. 13
Borovka Denis 200 Z chlapci ročník 2005 9. 6
Kameš Kristián 200 Z chlapci ročník 2005 13. 2
Břinčil Mirek 200 Z chlapci ročník 2006 15. 0
Mittner Jakub 200 Z chlapci ročník 2006 2. 16
Hončík Martin 200 Z chlapci ročník 2007 5. 10
Švásta Michael 200 Z chlapci ročník 2007 2. 16
Kameš Kristián 100 P chlapci ročník 2005 9. 6
Palata Štěpán 100 P chlapci ročník 2005 4. 11
Brejcha Bruno 100 P chlapci ročník 2006 25. 0
Břinčil Mirek 100 P chlapci ročník 2006 10. 5
Hončík Martin 100 P chlapci ročník 2007 9. 6
Pavlíček Filip 100 P chlapci ročník 2007 22. 0
Kameš Kristián 200 P chlapci ročník 2005 4. 11
Valečka Jan 200 P chlapci ročník 2005 10. 5
Břinčil Mirek 200 P chlapci ročník 2006 8. 7
Pavlíček Filip 200 P chlapci ročník 2007 25. 0
Hončík Martin 200 P chlapci ročník 2007 9. 6
Kameš Kristián 200 PZ chlapci ročník 2005 7. 8
Palata Štěpán 200 PZ chlapci ročník 2005 3. 13
Břinčil Mirek 200 PZ chlapci ročník 2006 14. 1
Hončík Martin 200 PZ chlapci ročník 2007 5. 10
Švásta Michael 200 PZ chlapci ročník 2007 11. 4
Středočeský kraj chlapci 4 x 50 VZ chlapci 3. 13
Středočeský kraj chlapci 4 x 50 polohová štafeta chlapci 4. 11
CELKEM 439