Středočeský kraj - Plavání - Dívky

Středočeský kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Olivová Viktorie 50 VZ dívky ročník 2005 2. 16
Tužilová Natálie 50 VZ dívky ročník 2005 1. 20
Böhmová Tereza 50 VZ dívky ročník 2006 3. 13
Gortová Terézia 50 VZ dívky ročník 2006 15. 0
Křížová Zuzana 50 VZ dívky ročník 2007 1. 20
Míková Barbora 50 VZ dívky ročník 2007 2. 16
Olivová Viktorie 100 VZ dívky ročník 2005 3. 13
Tužilová Natálie 100 VZ dívky ročník 2005 1. 20
Böhmová Tereza 100 VZ dívky ročník 2006 3. 13
Kohoutová Zdeňka 100 VZ dívky ročník 2006 14. 1
Míková Barbora 100 VZ dívky ročník 2007 2. 16
Jílková Pavla 200 VZ dívky ročník 2005 2. 16
Olivová Viktorie 200 VZ dívky ročník 2005 4. 11
Böhmová Tereza 200 VZ dívky ročník 2006 6. 9
Kohoutová Zdeňka 200 VZ dívky ročník 2006 7. 8
Křížová Zuzana 200 VZ dívky ročník 2007 1. 20
Stará Viktorie Anna 200 VZ dívky ročník 2007 12. 3
Jílková Pavla 400 VZ dívky ročník 2005 1. 20
Olivová Viktorie 400 VZ dívky ročník 2005 3. 13
Kohoutová Zdeňka 400 VZ dívky ročník 2006 7. 8
Böhmová Tereza 400 VZ dívky ročník 2006 11. 4
Křížová Zuzana 400 VZ dívky ročník 2007 2. 16
Míková Barbora 400 VZ dívky ročník 2007 4. 11
Tužilová Natálie 100 M dívky ročník 2005 1. 20
Váňová Kateřina 100 M dívky ročník 2005 4. 11
Gortová Terézia 100 M dívky ročník 2006 14. 1
Kohoutová Zdeňka 100 M dívky ročník 2006 11. 4
Křížová Zuzana 100 M dívky ročník 2007 1. 20
Stará Viktorie Anna 100 M dívky ročník 2007 17. 0
Jílková Pavla 200 M dívky ročník 2005 4. 11
Váňová Kateřina 200 M dívky ročník 2005 9. 6
Gortová Terézia 200 M dívky ročník 2006 15. 0
Kohoutová Zdeňka 200 M dívky ročník 2006 12. 3
Křížová Zuzana 200 M dívky ročník 2007 1. 20
Stará Viktorie Anna 200 M dívky ročník 2007 13. 2
Tužilová Natálie 100 Z dívky ročník 2005 1. 20
Olivová Viktorie 100 Z dívky ročník 2005 3. 13
Gortová Terézia 100 Z dívky ročník 2006 19. 0
Šindlerová Simona 100 Z dívky ročník 2006 12. 3
Alešová Anna 100 Z dívky ročník 2007 21. 0
Míková Barbora 100 Z dívky ročník 2007 5. 10
Jílková Pavla 200 Z dívky ročník 2005 19. 0
Olivová Viktorie 200 Z dívky ročník 2005 4. 11
Böhmová Tereza 200 Z dívky ročník 2006 12. 3
Šindlerová Simona 200 Z dívky ročník 2006 6. 9
Alešová Anna 200 Z dívky ročník 2007 21. 0
Míková Barbora 200 Z dívky ročník 2007 5. 10
Tužilová Natálie 100 P dívky ročník 2005 4. 11
Váňová Kateřina 100 P dívky ročník 2005 24. 0
Šindlerová Simona 100 P dívky ročník 2006 20. 0
Kohoutová Zdeňka 100 P dívky ročník 2006 21. 0
Alešová Anna 100 P dívky ročník 2007 27. 0
Stará Viktorie Anna 100 P dívky ročník 2007 25. 0
Jílková Pavla 200 P dívky ročník 2005 22. 0
Váňová Kateřina 200 P dívky ročník 2005 19. 0
Šindlerová Simona 200 P dívky ročník 2006 16. 0
Alešová Anna 200 P dívky ročník 2007 23. 0
Stará Viktorie Anna 200 P dívky ročník 2007 22. 0
Tužilová Natálie 200 PZ dívky ročník 2005 1. 20
Váňová Kateřina 200 PZ dívky ročník 2005 13. 2
Böhmová Tereza 200 PZ dívky ročník 2006 9. 6
Šindlerová Simona 200 PZ dívky ročník 2006 16. 0
Alešová Anna 200 PZ dívky ročník 2007 26. 0
Míková Barbora 200 PZ dívky ročník 2007 4. 11
Středočeský kraj dívky 4 x 50 VZ dívky 1. 20
Středočeský kraj (dívky) 4 x 50 polohová štafeta dívky 2. 16
CELKEM 550