Hlavní město Praha - Plavání - Chlapci

Hlavní město Praha - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Paliwal Adam 50 VZ chlapci ročník 2005 11. 4
Ryba Ondřej 50 VZ chlapci ročník 2005 13. 2
Chára Jakub 50 VZ chlapci ročník 2006 14. 1
Bouzek Pavel 50 VZ chlapci ročník 2006 21. 0
Moskaliev Erik 50 VZ chlapci ročník 2007 25. 0
Morávek Petr 50 VZ chlapci ročník 2007 5. 10
Paliwal Adam 100 VZ chlapci ročník 2005 5. 10
Zvolský Vojtěch 100 VZ chlapci ročník 2005 21. 0
Chára Jakub 100 VZ chlapci ročník 2006 9. 6
Kadlec Šimon 100 VZ chlapci ročník 2006 22. 0
Morávek Petr 100 VZ chlapci ročník 2007 6. 9
Koten Oliver 100 VZ chlapci ročník 2007 24. 0
Zvolský Vojtěch 200 VZ chlapci ročník 2005 13. 2
Ryba Ondřej 200 VZ chlapci ročník 2005 9. 6
Bouzek Pavel 200 VZ chlapci ročník 2006 2. 16
Ryashko Štěpán 200 VZ chlapci ročník 2006 10. 5
Morávek Petr 200 VZ chlapci ročník 2007 3. 13
Moskaliev Erik 200 VZ chlapci ročník 2007 27. 0
Ryba Ondřej 400 VZ chlapci ročník 2005 3. 13
Zvolský Vojtěch 400 VZ chlapci ročník 2005 9. 6
Bouzek Pavel 400 VZ chlapci ročník 2006 2. 16
Ryashko Štěpán 400 VZ chlapci ročník 2006 7. 8
Morávek Petr 400 VZ chlapci ročník 2007 8. 7
Šindelář Dominik 400 VZ chlapci ročník 2007 19. 0
Bittner Jiří 100 M chlapci ročník 2005 21. 0
Zvolský Vojtěch 100 M chlapci ročník 2005 13. 2
Bouzek Pavel 100 M chlapci ročník 2006 4. 11
Ryashko Štěpán 100 M chlapci ročník 2006 17. 0
Moskaliev Erik 100 M chlapci ročník 2007 24. 0
Šindelář Dominik 100 M chlapci ročník 2007 15. 0
Zvolský Vojtěch 200 M chlapci ročník 2005 9. 6
Bittner Jiří 200 M chlapci ročník 2005 14. 1
Bouzek Pavel 200 M chlapci ročník 2006 1. 20
Chára Jakub 200 M chlapci ročník 2006 15. 0
Moskaliev Erik 200 M chlapci ročník 2007 17. 0
Paliwal Adam 100 Z chlapci ročník 2005 4. 11
Bittner Jiří 100 Z chlapci ročník 2005 15. 0
Chára Jakub 100 Z chlapci ročník 2006 6. 9
Kadlec Šimon 100 Z chlapci ročník 2006 23. 0
Koten Oliver 100 Z chlapci ročník 2007 6. 9
Morávek Petr 100 Z chlapci ročník 2007 8. 7
Paliwal Adam 200 Z chlapci ročník 2005 2. 16
Ryba Ondřej 200 Z chlapci ročník 2005 14. 1
Bouzek Pavel 200 Z chlapci ročník 2006 5. 10
Chára Jakub 200 Z chlapci ročník 2006 10. 5
Morávek Petr 200 Z chlapci ročník 2007 6. 9
Koten Oliver 200 Z chlapci ročník 2007 8. 7
Bittner Jiří 100 P chlapci ročník 2005 5. 10
Paliwal Adam 100 P chlapci ročník 2005 14. 1
Kadlec Šimon 100 P chlapci ročník 2006 8. 7
Ryashko Štěpán 100 P chlapci ročník 2006 17. 0
Moskaliev Erik 100 P chlapci ročník 2007 14. 1
Šindelář Dominik 100 P chlapci ročník 2007 15. 0
Bittner Jiří 200 P chlapci ročník 2005 2. 16
Ryba Ondřej 200 P chlapci ročník 2005 9. 6
Ryashko Štěpán 200 P chlapci ročník 2006 16. 0
Kadlec Šimon 200 P chlapci ročník 2006 3. 13
Šindelář Dominik 200 P chlapci ročník 2007 13. 2
Moskaliev Erik 200 P chlapci ročník 2007 15. 0
Paliwal Adam 200 PZ chlapci ročník 2005 11. 4
Ryba Ondřej 200 PZ chlapci ročník 2005 2. 16
Ryashko Štěpán 200 PZ chlapci ročník 2006 9. 6
Kadlec Šimon 200 PZ chlapci ročník 2006 20. 0
Koten Oliver 200 PZ chlapci ročník 2007 23. 0
Šindelář Dominik 200 PZ chlapci ročník 2007 9. 6
Hlavní město Praha chlapci 4 x 50 VZ chlapci 4. 11
Praha chlapci 4 x 50 polohová štafeta chlapci 3. 13
CELKEM 370