Jihočeský kraj - Plavání - Chlapci

Jihočeský kraj - Plavání - Chlapci
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Šolc Jakub 50 VZ chlapci ročník 2005 26. 0
Capl Kryštof 50 VZ chlapci ročník 2005 19. 0
Skalka Jan Jakub 50 VZ chlapci ročník 2006 10. 5
Brůna Jan 50 VZ chlapci ročník 2006 7. 8
Gregor Šimon 50 VZ chlapci ročník 2007 16. 0
Novák Václav 50 VZ chlapci ročník 2007 8. 7
Šolc Jakub 100 VZ chlapci ročník 2005 18. 0
Capl Kryštof 100 VZ chlapci ročník 2005 9. 6
Skalka Jan Jakub 100 VZ chlapci ročník 2006 12. 3
Brůna Jan 100 VZ chlapci ročník 2006 8. 7
Gregor Šimon 100 VZ chlapci ročník 2007 12. 3
Novák Václav 100 VZ chlapci ročník 2007 13. 2
Šolc Jakub 200 VZ chlapci ročník 2005 18. 0
Capl Kryštof 200 VZ chlapci ročník 2005 8. 7
Svoboda Šimon 200 VZ chlapci ročník 2006 16. 0
Brůna Jan 200 VZ chlapci ročník 2006 13. 2
Novák Václav 200 VZ chlapci ročník 2007 13. 2
Smažík Tobiáš 200 VZ chlapci ročník 2007 19. 0
Šolc Jakub 400 VZ chlapci ročník 2005 17. 0
Capl Kryštof 400 VZ chlapci ročník 2005 10. 5
Svoboda Šimon 400 VZ chlapci ročník 2006 16. 0
Brůna Jan 400 VZ chlapci ročník 2006 13. 2
Novák Václav 400 VZ chlapci ročník 2007 17. 0
Smažík Tobiáš 400 VZ chlapci ročník 2007 16. 0
Wieser Daniel 100 M chlapci ročník 2005 16. 0
Tauchman Lukáš 100 M chlapci ročník 2005 9. 6
Gregor Šimon 100 M chlapci ročník 2007 12. 3
Novák Václav 100 M chlapci ročník 2007 11. 4
Wieser Daniel 200 M chlapci ročník 2005 16. 0
Tauchman Lukáš 200 M chlapci ročník 2005 5. 10
Gregor Šimon 200 M chlapci ročník 2007 10. 5
Novák Václav 200 M chlapci ročník 2007 5. 10
Wieser Daniel 100 Z chlapci ročník 2005 24. 0
Capl Kryštof 100 Z chlapci ročník 2005 17. 0
Skalka Jan Jakub 100 Z chlapci ročník 2006 8. 7
Brůna Jan 100 Z chlapci ročník 2006 4. 11
Wieser Filip 100 Z chlapci ročník 2007 19. 0
Smažík Tobiáš 100 Z chlapci ročník 2007 16. 0
Capl Kryštof 200 Z chlapci ročník 2005 18. 0
Tauchman Lukáš 200 Z chlapci ročník 2005 10. 5
Svoboda Šimon 200 Z chlapci ročník 2006 20. 0
Brůna Jan 200 Z chlapci ročník 2006 9. 6
Wieser Filip 200 Z chlapci ročník 2007 23. 0
Smažík Tobiáš 200 Z chlapci ročník 2007 12. 3
Wieser Daniel 100 P chlapci ročník 2005 22. 0
Tauchman Lukáš 100 P chlapci ročník 2005 19. 0
Skalka Jan Jakub 100 P chlapci ročník 2006 20. 0
Svoboda Šimon 100 P chlapci ročník 2006 22. 0
Wieser Filip 100 P chlapci ročník 2007 10. 5
Gregor Šimon 100 P chlapci ročník 2007 25. 0
Šolc Jakub 200 P chlapci ročník 2005 17. 0
Wieser Daniel 200 P chlapci ročník 2005 18. 0
Svoboda Šimon 200 P chlapci ročník 2006 15. 0
Wieser Filip 200 P chlapci ročník 2007 14. 1
Smažík Tobiáš 200 P chlapci ročník 2007 19. 0
Šolc Jakub 200 PZ chlapci ročník 2005 20. 0
Tauchman Lukáš 200 PZ chlapci ročník 2005 12. 3
Skalka Jan Jakub 200 PZ chlapci ročník 2006 11. 4
Svoboda Šimon 200 PZ chlapci ročník 2006 15. 0
Wieser Filip 200 PZ chlapci ročník 2007 22. 0
Gregor Šimon 200 PZ chlapci ročník 2007 20. 0
Jihočeský kraj chlapci 4 x 50 VZ chlapci 12. 3
Jihočeský kraj chlapci 4 x 50 polohová štafeta chlapci 9. 6
CELKEM 151