Přednášky

PŘEDNÁŠKY V RÁMCI DOPROVODNÉHO PROGRAMU ODM 2019


V rámci doprovodného programu ODM 2019 jsou pro vás připravené tři zajímavé přednášky, na kterých nesmíte chybět. Vstupné je zdarma, nutná je však předchozí registrace. Kapacita sálu je omezená, tak neváhejte a přihlaste se hned.

Přednášky se uskuteční ve Velké aule Technické univerzity v Liberci, v budově G,Univerzitní náměstí 1410/1, Liberec.

14.5. 2019 (18:00 -19.30 hod.) Přednáška na téma: Výkon a jeho specifika, inovativní přístupy v tréninku rychlostních a vytrvalostních sportů s důrazem na fyziologii

Přednášející:

MUDr. Jiří Dostál
Vedoucí lékař Centra sportovní medicíny a odborný konzultant Českého olympijského výboru a několika sportovních svazů. externí vyučující na Univerzitě Karlově. Publikuje v zahraničí i v české odborné literatuře.

Vojtěch Hačecký
Bývalý profesionální cyklista, mistr Evropy, vicemistr světa v dráhové cyklistice. V současnosti uznávaný trenér se specializací na fyziologický trénink. Působí jako trenér několika reprezentantů ČR a jako konzultant národních reprezentací a týmů.

REGISTRACE NA PŘEDNÁŠKU


21.5. 2019 (16:30 - 19:00 hod.) Přednáška na téma: Zásady sportovní výživy a správného využívání nutričních doplňků s ohledem na nebezpečí dopingu

Přednášející:

Prof. MUDr. Libor Vítek PhD., MBA
Klinický biochemik, lékař internista - hepatolog ve Všeobecné fakultní nemocnici 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
Působí jako odborný konzultant zejména v oblasti sportovní výživy. Spolupracuje s Českým olympijským výborem v rámci projektu TopTeam, spolupracuje s řadou reprezentantů ČR, včetně medailistů z mistrovství světa a Olympijských her.

RNDr. Pavel Suchánek
Pracuje v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny Praha (IKEM), kde se zaměřuje především na výzkum vlivu výživy a pohybu na snížení rizika vzniku obezity, onemocnění srdce a cév. Je mimo jiné členem České společnosti pro aterosklerózu a Evropské společnosti pro aterosklerózu, působí ve Fóru zdravé výživy.
Specializuje se také na výživu rekreačních a vrcholových sportovců, kde působí u fotbalových reprezentací mládeže a dospělých jako odborný garant stravovacího programu fotbalových akademií FAČR.

Mgr. Michal Polák
Specialista vzdělávání z oblasti boje proti dopingu ve sportu. Zástupce antidopingového výboru na konferencích Světové antidopingové agentury WADA i Institutu národních antidopingových organizací iNADO v Lausanne. Člen expertní komise pro vzdělávání Rady Evropy.

REGISTRACE NA PŘENÁŠKU


11.6. 2019 (18:00 - 20:00 hod.) Přednáška na téma: Odemykání dětského potenciálu z pohledu rodičů a trenérů aneb jak vést dítě ke štěstí a úspěchu

Přednášející:

Jan Mühlfeit
Široce uznávaný specialista na rozvoj potenicálu u manažerů, sportovců, umělců, ale i děti z dětských domovů. Přednáší v mezinárodních firmách, na universitách Harvard, INSEAD, Cambridge, Imperial College i MIT. Je mentálním koučem českých olympioniků a autorem knih Pozitivní Leader (2016) a Odemykání dětského potenciálu (2018).

Kateřina Novotná
Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. V současné době působí jak lektorka a spoluautorka projektu Odemykání dětského potenciálu. Spolu s Janem Mühlfeitem je spouautorkou knihy Odemykání dětského potenciálu (2018).

REGISTRACE NA PŘEDNÁŠKU