Doprovodný program

24.6.2019
Náměstí Dr. E. Beneše
od 14 do 21:30 h

14:00 Aerobic sestava MČR
14:15 A-styl Cheerleaders
14:30 Exibice Skoky na trampolíně
14:45 A-styl dance
15:00 Exhibice Slack line
15:15 Aerobic sestava MČR
15:30 A-styl Cheerleaders
15:45 Exibice Skoky na trampolíně
16:00 A-styl dance
16:15 Exhibice Slack line
16:30 Aerobic sestava MČR
17:00 Fotbalový zápas stará garda - FC Slovan Liberec - FK Jablonec
17:30 Podpisová akce stará garda - FC Slovan, FK Jablonec + DJ
18:30 Koncert skupiny PERUTĚ
19:30 Medailový ceremoniál - vyhlášení vítězů ODM
21:30 Ukončení doprovodného programu
Doprovodné aktivity
14:00 - 21:00 Decathlon sportovní aréna; první pomoc aneb 3 kroky pro život; parkur zóna; korfbalové hřiště; lezecká stěna



25.6. 2019
Náměstí Dr. E. Beneše
od 14 do 21:30 h

14:00 A-styl cheerleaders freestyle + Aerobic MČR
14:15 Vystoupení ČFFA Freestyle Footbalera MČR
14:30 A-styl dance Freestyle Battle
14:45 Astyl výuka street dance - základní HIP HOP
15:00 A-styl cheerleaders freestyle + Aerobic MČR
15:15 Vystoupení ČFFA Freestyle Footbalera MČR
15:30 A-styl dance Freestyle Battle
15:45 Astyl výuka street dance - základní HIP HOP
16:00 A-styl cheerleaders freestyle + Aerobic MČR
16:15 Vystoupení ČFFA Freestyle Footbalera MČR
16:30 A-styl dance Freestyle Battle
17:00 Astyl výuka street dance - základní HIP HOP
17:30 A-styl cheerleaders freestyle + Aerobic MČR + DJ
18:30 Koncert skupiny POETIKA
19:30 Medailový ceremoniál - vyhlášení vítězů ODM
21:30 Ukončení doprovodného programu
Doprovodné aktivity
Decathlon sportovní aréna; první pomoc aneb 3 kroky pro život; parkur zóna; korfbalové hřiště; lezecká stěna



26.6.2019
Poloostrov Tajvan, Jablonec
od 14 do 21:30 h

14:00 Aerobic sestava MČR
14:15 A-styl Cheerleaders
14:30 A-styl dance
14:45 Exhibice Slack line
15:00 Aerobic sestava MČR
15:15 A-styl Cheerleaders
15:30 A-styl dance
15:45 Exhibice Slack line
16:00 Aerobic sestava MČR
16:15 A-styl Cheerleaders
16:30 A-styl dance
17:00 Exhibice Slack line
17:30 Aerobic sestava MČR + DJ
18:30 Koncert skupiny PAULIE GARAND + KENNY ROUGH
19:30 Medailový ceremoniál - vyhlášení vítězů ODM
21:30 Ukončení doprovodného programu

OLYMPIJSKÉ DOMY PROGRAM:
23. - 27. 6. 2019

23.6.2019

Liberec - Koleje TU Liberec – Harcov

Místo: Budova M a blízké okolí, Čas: 12:00-17:00hod, Aktivity: promitani sportovnich filmů- aula M, Premedis rege zóna - masáže, trenažéry veslování, chillout zóna

Liberec - Sportpark

Místo: ochoz Home Credit Areny, Čas: 15:00-17:00, Aktivity: Trenažéry Concept 2, handbike,Sazka olympijská cesta, Toyota Playstation a foto koutek, Lesní pedagogika s Lesy ČR , stolní tenis, Zóna 211 - ukázky první pomoci a pohybové aktivity, fandíme s Kinder, IQ park, antidopingový výbor, lukostřelba, slackline

Antidopingový program a podpisové akce

25/6 10:00 Sandra Kleinová, tenistka, členka FED CUPU

25/6 14:00 Ilona Burgrová, basketbalistka, Mistryně ČR i Francie, 2. místo na MS

26/6 15:00 Adam Sebastian Helcelet, desetibojař, Mistr ČR, 2. na ME

Místo: okolí vstupu A Home Credit Areny, Čas: 14:30-17:00, Aktivity: Lezecká stěna, floorball, slackline, fotbal arena, parkur, opičí dráha, mini fotbal, basketball

24.6.2019

Liberec - Koleje TU Liberec – Harcov

Místo: Budova M (uvnitř), Čas: 10:00-20:00hod, Aktivity: promitani filmu- aula M, Premedis rege zóna - masáže, trenažéry veslování, chillout zóna

Místo: Blízké okolí budovy M (venku), Čas: 14:00-18:00hod, Aktivity: Fotbal, korfbal, volejbal, lukostřelba, badminton, slackline

Liberec - Sportpark

Místo: ochoz Home Credit Arena, Čas: 9:00-17:00, Aktivity: Trenažéry Concept 2, handbike, Sazka olympijská cesta, Toyota Playstation a foto koutek, Lesní pedagogika s Lesy ČR , stolní tenis, Zóna 211 - ukázky první pomoci a pohybové aktivity, fandíme s Kinder, IQ park, antidopingový výbor, lukostřelba, slackline

Místo: okolí vstupu A Home Credit Areny, Čas: 9:00-17:00, Aktivity: Lezecka stěna, floorball, slackline, fotbal arena, parkur zóna, opičí dráha, mini fotbal, basketbal

Náměstí Dr. E. Beneše

Místo: náměstí Dr.E.Beneše, Čas: 14:00-21:30, Aktivity: ČEZ arena, první pomoc aneb 3 kroky pro život, lezecká stěna, slackline, fotbal, parkur, opičí dráha, volejbal, badminton, stolní tenis, turnball, parkur zóna, korfball, Toyota stánek, vystoupení na stage (viz. detailní rozpis)

25.6.2019

Liberec - Koleje TU Liberec – Harcov

Místo: Budova M (uvnitř), Čas: 10:00-20:00hod, Aktivity: promitani filmu- aula M, Premedis rege zóna - masáže, trenažéry veslování, chillout zóna

Místo: Blízké okolí budovy M (venku), Čas: 14:00-18:00hod, Aktivity: Fotbal, korfbal, volejbal, lukostřelba, badminton, slackline

Liberec - Sportpark

Místo: ochoz Home Credit Arena, Čas: 9:00-17:00, Aktivity: Trenažéry Concept 2, handbike,Sazka olympijská cesta, Toyota Playstation a foto koutek, Lesní pedagogika s Lesy ČR , stolní tenis, Zóna 211 - ukázky první pomoci a pohybové aktivity, fandíme s Kinder, IQ park, antidopingový výbor, lukostřelba, slackline

Místo: okolí vstupu A Home Credit Areny, Čas: 9:00-17:00, Aktivity: Lezecka stěna, floorball, slackline, fotbal arena, opičí dráha, mini fotbal, basketball, golfový simulátor

Liberec - Náměstí Dr. E. Beneše

Místo: náměstí Dr.E.Beneše, Čas: 14:00-21:30, Aktivity: ČEZ arena, první pomoc aneb 3 kroky pro život, lezecká stěna, slackline, fotbal, stánek Skládačky, opičí dráha, volejbal, badminton, stolní tenis, turnball, parkur zóna, korfball, Toyota stánek, první pomoc aneb 3 kroky pro život , vystoupení na stage (viz. detailní rozpis)

26.6.2019

Liberec - Koleje TU Liberec – Harcov

Místo: Budova M (uvnitř), Čas: 10:00-20:00hod, Aktivity: promitani filmu- aula M, Premedis rege zóna - masáže, trenažéry veslování, chillout zóna

Místo: Blízké okolí budovy M (venku), Čas: 14:00-18:00hod, Aktivity: Fotbal, korfbal, volejbal, lukostřelba, badminton, slackline

Liberec - Sportpark

Místo: ochoz Home Credit Arena, Čas: 9:00-17:00, Aktivity: Trenažéry Concept 2, handbike,

Sazka olympijská cesta, Toyota Playstation a foto koutek, Lesní pedagogika s Lesy ČR , stolní tenis, Zóna 211 - ukázky první pomoci a pohybové aktivity, fandíme s Kinder, IQ park, antidopingový výbor, lukostřelba, slackline

Místo: okolí vstupu A Home Credit Areny, Čas: 9:00-17:00, Aktivity: Lezecka stěna, floorball, slackline, fotbal arena, opičí dráha, mini fotbal, basketball, golfový simulátor

Jablonec nad Nisou - Poostrov Tajvan

Místo: poloostrov Tajvan, Čas: 9:00-21:30, Aktivity: Lezecka stěna, slackline, fotbal, korfbal, první pomoc aneb 3 kroky pro život; paddle board, kajaky a čluny, dračí lodě.

27.6.2019

Liberec - Koleje TU Liberec – Harcov

Místo: Budova M (uvnitř), Čas: 10:00-20:00hod, Aktivity: promitani filmu- aula M, Premedis rege zóna - masáže, trenažéry veslování, chillout zóna

Místo: Blízké okolí budovy M (venku), Čas: 14:00-18:00hod, Aktivity: Fotbal, korfbal, volejbal, lukostřelba, badminton, slackline

Liberec - Sportpark

Místo: ochoz Home Credit Arena, Čas: 9:00-17:00 a 18:30-20:00, Aktivity: Trenažéry Concept 2, handbike,Sazka olympijská cesta, Toyota Playstation a foto koutek, Lesní pedagogika s Lesy ČR , stolní tenis, Zóna 211 - ukázky první pomoci a pohybové aktivity, fandíme s Kinder, IQ park, antidopingový výbor, lukostřelba, slackline, golfový simulátor

Místo: okolí vstupu A Home Credit Areny, Čas: 9:00-20:00, Aktivity: Lezecka stěna, floorball, slackline, fotbal arena, parkur, opičí dráha, mini fotbal, basketbal