Stolní tenis smíšená čtyřhra – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

smíšená čtyřhra – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
24.6.2019
Pondělí
09:00 mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky a chlapci Zlínský kraj - Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky a chlapci Jimoravský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky a chlapci Ústecký kraj - Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 mladší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky a chlapci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky a chlapci volný los - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 starší dívky a chlapci Pardubický kraj - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 starší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 starší dívky a chlapci Zlínský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Karlovarský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci volný los - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci Zlínský kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci volný los - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:00 starší dívky a chlapci volný los - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší dívky a chlapci Olomoucký kraj - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Karlovarský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:00 starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:00 starší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:00 starší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:00 starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:00 starší dívky a chlapci Zlínský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:00 starší dívky a chlapci Plzeňský kraj - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:00 starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Kraj Vysočina Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:00 starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:30 mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:30 mladší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:30 mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:30 mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Moravskoslezský Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:30 starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:30 starší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:30 starší dívky a chlapci Zlínský kraj - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:30 starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
25.6.2019
Úterý
14:00 mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:00 mladší dívky a chlapci Jihočeský kraj - Moravskoslezský Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:00 starší dívky a chlapci Ústecký kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:00 starší dívky a chlapci Plzeňský kraj - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 mladší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
19:20 starší dívky a chlapci Jihočeský kraj - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky