Stolní tenis dvouhra – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

dvouhra – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
24.6.2019
Pondělí
10:30 mladší chlapci Šíp - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší chlapci Šindelář - Vesecký Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší chlapci Nechyba - Vranka Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší chlapci Vyhlídal - Hitzger Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší chlapci Volhejn - Zoubek Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší chlapci Bednář - Slaný Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší chlapci Hodina - Vogel Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší chlapci Morávek - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší chlapci Kment - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší chlapci Řehounek - Holub Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 mladší chlapci Škalda - Kotál Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší chlapci Kudělka - Sochor Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší chlapci Nádvorník - Švarc Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší chlapci Šolle - Jedlička Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší chlapci Halabrín - Čermák Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší chlapci Brhel - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Pisárová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Glücková - Petrů Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Rohová - Zuzáková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Vobrubová - Juchelková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Ščibrániová - Vostrovská Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší dívky Novotná E. - Lošťáková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší dívky Jaramillo - Prousková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší dívky Šichanová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší dívky Mazalová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší dívky Gallerachová - Janků Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší dívky Najmanová - Šerešová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší dívky Křížová - Poláková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší dívky Ďuláková - Kemlinková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší dívky Korpová - Janů Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší dívky Petržílková - Novotná T. Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší dívky Sazimová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Lebeda - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Pijáček - Lisztwan Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Fencl - Chaloupka Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Veinfurt - Otáhal Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Rosu - Jůza Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Svojanovský - Sivera Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Podrazil - Sigmund Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Karel - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Košťál - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Kokeš - Waldhauser Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 starší chlapci Baroš - Skála Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:30 starší chlapci Prázdný - Dobiáš Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:30 starší chlapci Vondráček - Šperl Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:30 starší chlapci Starka - Truněček Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:30 starší chlapci Gajda - Holub Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:30 starší chlapci Pisár - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:30 starší dívky Sommerová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:30 starší dívky Kašubiaková - Grimmerová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:30 starší dívky Vydrová - Čáchová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:30 starší dívky Vrzalová - Meškánová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:30 starší dívky Handlová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Kmoníčková - Bačinová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Látalová - Janáčková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Segetová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Hanáková - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Furchová - Dosedělová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Botková - Dubravcová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Pařízková - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Březinová - Peštálová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Doležalová - Holubová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Jungwirthová - Dohnálková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Bártová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší chlapci Šíp - Vesecký Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší chlapci Nechyba - Hitzger Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší chlapci Volhejn - Slaný Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší chlapci Hodina - Morávek Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší chlapci Kment - Holub Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší chlapci Škalda - Sochor Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší chlapci Nádvorník - Šolle Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší chlapci Halabrín - Brhel Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 mladší dívky Pisárová - Petrů Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 mladší dívky Rohová - Juchelková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 mladší dívky Ščibrániová - Lošťáková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 mladší dívky Jaramillo - Šichanová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 mladší dívky Mazalová - Gallerachová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 mladší dívky Najmanová - Poláková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 mladší dívky Ďuláková - Janů Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 mladší dívky Novotná T. - Sazimová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:30 starší chlapci Lebeda - Lisztwan Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:30 starší chlapci Fencl - Otáhal Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:30 starší chlapci Rosu - Sivera Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:30 starší chlapci Podrazil - Karel Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:30 starší chlapci Košťál - Waldhauser Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:30 starší chlapci Baroš - Dobiáš Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:30 starší chlapci Vondráček - Truněček Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:30 starší chlapci Gajda - Pisár Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:00 starší dívky Sommerová - Grimmerová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:00 starší dívky Vydrová - Meškánová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:00 starší dívky Handlová - Bačinová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:00 starší dívky Látalová - Segetová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:00 starší dívky Hanáková - Dosedělová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:00 starší dívky Botková - Pařízková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:00 starší dívky Pešťálová - Doležalová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:00 starší dívky Jungwirthová - Bártová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:00 mladší dívky Pisárová - Juchelková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:00 mladší dívky Ščibrániová - Šichanová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:00 mladší dívky Mazalová - Poláková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:00 mladší dívky Ďuláková - Sazimová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:00 mladší chlapci Šíp - Hitzger Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:00 mladší chlapci Slaný - Hodina Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:00 mladší chlapci Holub - Sochor Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:00 mladší chlapci Nádvorník - Halabrín Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 starší chlapci Lebeda - Fencl Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 starší chlapci Rosu - Karel Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 starší chlapci Košťál - Baroš Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 starší chlapci Vondráček - Pisár Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 starší dívky Sommerová - Meškánová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 starší dívky Handlová - Segetová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 starší dívky Hanáková - Botková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 starší dívky Doležalová - Bártová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
25.6.2019
Úterý
13:00 mladší dívky Pisárová - Ščibrániová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 mladší dívky Poláková - Sazimová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 mladší chlapci Šíp - Slaný Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:00 mladší chlapci Sochor - Halabrín Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 starší chlapci Lebeda - Rosu Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 starší chlapci Košťál - Pisár Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 starší dívky Sommerová - Segetová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 starší dívky Hanáková - Bártová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:30 mladší dívky Pisárová - Poláková Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:00 mladší chlapci Šíp - Sochor Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:30 starší dívky Sommerová - Bártová Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:05 starší chlapci Rosu - Pisár Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky