Stolní tenis družstva – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

družstva – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
25.6.2019
Úterý
08:00 mladší chlapci Jihomoravský kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší chlapci Zlínský kraj - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší chlapci Jihočeský kraj - Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší chlapci Královéhradecký kraj - Kraj Vysočina Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší chlapci Středočeský kraj - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší chlapci Karlovarský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší chlapci volný los - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší dívky Královéhradecký kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší dívky Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší dívky Kraj Vysočina - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky Hlavní město Praha - Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky Pardubický kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky Ústecký kraj - Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky Volný los - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 mladší dívky Hlavní město Praha - Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 starší dívky Moravskoslezský kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 starší dívky Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 starší dívky Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 starší dívky Pardubický kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:30 starší dívky Karlovarský kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší dívky Plzeňský kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší dívky Kraj Vysočina - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší dívky Středočeský kraj - Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší dívky Volný los - Královehradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší chlapci Královéhradecký kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší chlapci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší chlapci Středočeský kraj - Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší chlapci Jihomoravský kraj - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší chlapci Ústecký kraj - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší chlapci Karlovarský kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší chlapci Kraj Vysočina - Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
11:15 starší chlapci Volný los - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
26.6.2019
Středa
08:00 mladší chlapci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší chlapci Jihočeský kraj - Kraj Vysočina Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší chlapci Středočeský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší dívky Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší dívky Plzeňský kraj - Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší dívky Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
08:00 mladší dívky Ústecký kraj - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:45 starší dívky Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:45 starší dívky Ústecký kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:45 starší dívky Plzeňský kraj - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:45 starší dívky Zlínský kraj - Královehradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:45 starší chlapci Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:45 starší chlapci Středočeský kraj - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:45 starší chlapci Ústecký kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:45 starší chlapci Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší chlapci Středočeský kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší chlapci Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Královéhradecký kraj - Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:45 starší chlapci Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:45 starší dívky Plzeňský kraj - Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:45 starší dívky Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:45 starší chlapci Královéhradecký kraj - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší dívky Královéhradecký kraj - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší chlapci Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší chlapci Kraj Vysočina - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
15:30 mladší dívky Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:15 starší chlapci Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:15 starší dívky Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:15 starší chlapci Královéhradecký kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:15 starší dívky Hlavní město Praha - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky