Judo turnaj koedukovaných družstev – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

Tabulky

  • skupina A (turnaj koedukovaných družstvev)
  • skupina B (turnaj koedukovaných družstvev)
  • skupina C (turnaj koedukovaných družstvev)
  • skupina D (turnaj koedukovaných družstvev)
turnaj koedukovaných družstev – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
24.6.2019
Pondělí
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Středočeský kraj - Královehradecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Středočeský kraj - Jihočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Plzeňský kraj - Královehradecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Liberecký kraj - Padubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Olomoucký kraj - Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Olomoucký kraj - Pardubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Ústecký kraj - Liberecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Kraj Vysočina - Hlavní město Praha Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj koedukovaných družstvev Královehradecký kraj - Jihočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj koedukovaných družstvev Středočeský kraj -. Plzeňský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj koedukovaných družstvev Karlovarský kraj - Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj koedukovaných družstvev Liberecký kraj - Olomoucký kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj koedukovaných družstvev Pardubický kraj - Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 turnaj koedukovaných družstvev Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
25.6.2019
Úterý
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Čtvrtfinále: Středočeský kraj - Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 turnaj koedukovaných družstvev Čtvrtfinále: Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:30 turnaj koedukovaných družstvev Čtvrtfinále: Liberecký kraj - Plzeňský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
09:30 turnaj koedukovaných družstvev Čtvrtfinále: Hlavní město Praha - Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
10:00 turnaj koedukovaných družstvev Středočeský kraj - Olomoucký kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
10:15 turnaj koedukovaných družstvev Plzeňský kraj - Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
10:45 turnaj koedukovaných družstvev Semifinále: Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
10:45 turnaj koedukovaných družstvev Semifinále: Liberecký kraj - Hlavní město Praha Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
11:00 turnaj koedukovaných družstvev Liberecký kraj - postup ze semifinále Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
11:00 turnaj koedukovaných družstvev Jihomoravský kraj - postup ze semifinále Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
11:30 turnaj koedukovaných družstvev Olomoucký kraj - Liberecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
11:30 turnaj koedukovaných družstvev Plzeňský kraj - Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
12:10 turnaj koedukovaných družstvev o 3. místo: Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky
12:15 turnaj koedukovaných družstvev finále: Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha Sport Park Liberec Startovní listina
Výsledky