Volejbal turnaj družstev – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

Tabulky

turnaj družstev – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
25.6.2019
Úterý
09:00 dívky Středočeský kraj x Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 dívky Jihomoravský kraj x Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 dívky Zlínský kraj x Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 chlapci Pardubický kraj x Liberecký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 chlapci Karlovarský kraj x Hlavní město Praha Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 chlapci Plzeňský kraj x Moravskoslezský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
10:30 dívky Karlovarský kraj x Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 dívky Moravskoslezský kraj x Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 dívky Plzeňský kraj x Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 chlapci Středočeský kraj x Královéhradecký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
10:30 chlapci Jihomoravský kraj x Ústecký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
10:30 chlapci Kraj Vysočna x Jihočeský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 dívky Ústecký kraj x Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 dívky Hlavní město Praha x Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 dívky Jihočeský kraj x Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 chlapci Hlavní město Praha x Plzeňský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 chlapci Liberecký kraj x Zlínský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 chlapci Moravskoslezský kraj x Pardubický kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
13:30 dívky Pardubický kraj x Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 dívky Liberecký kraj x Kraj Vysočina Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 dívky Královéhradecký kraj x Karlovarský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 chlapci Ústecký kraj x Kraj Vysočna Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
13:30 chlapci Královéhradecký kraj x Olomoucký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
13:30 chlapci Jihočeský kraj x Středočeský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
14:45 dívky Jihomoravský kraj x Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:45 dívky Ústecký kraj x Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:45 chlapci Karlovarský kraj x Plzeňský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
14:45 chlapci Hlavní město Praha x Zlínský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
14:45 chlapci Liberecký kraj x Moravskoslezský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
15:00 dívky Hlavní město Praha x Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 dívky Moravskoslezský kraj x Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 dívky Pardubický kraj x Kraj Vysočina Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 dívky Liberecký kraj x Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 chlapci Jihomoravský kraj x Kraj Vysočna Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
16:00 chlapci Ústecký kraj x Olomoucký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
16:00 chlapci Královéhradecký kraj x Jihočeský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
17:15 dívky Olomoucký kraj x Jihomoravský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:15 dívky Středočeský kraj x Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:15 dívky Ústecký kraj x Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:15 chlapci Zlínský kraj x Karlovarský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
17:15 chlapci Pardubický kraj x Plzeňský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
17:15 chlapci Hlavní město Praha x Liberecký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
18:30 dívky Kraj Vysočina x Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 dívky Karlovarský kraj x Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 dívky Pardubický kraj x Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 chlapci Olomoucký kraj x Jihomoravský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
18:30 chlapci Středočeský kraj x Kraj Vysočna Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
18:30 chlapci Ústecký kraj x Královéhradecký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
19:45 dívky Jihomoravský kraj x Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
19:45 dívky Olomoucký kraj x Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
19:45 chlapci Karlovarský kraj x Pardubický kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
19:45 chlapci Zlínský kraj x Moravskoslezský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
19:45 chlapci Jihomoravský kraj x Středočeský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
19:45 dívky Moravskoslezský kraj x Karlovarský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
26.6.2019
Středa
09:00 dívky Zlínský kraj x Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 dívky Kraj Vysočina x Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 dívky Jihočeský kraj x Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 chlapci Plzeňský kraj x Liberecký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 chlapci Moravskoslezský kraj x Hlavní město Praha Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 chlapci Olomoucký kraj x Jihočeský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
10:30 dívky Plzeňský kraj x Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 dívky Královéhradecký kraj x Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 chlapci Kraj Vysočina x Královéhradecký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
10:30 chlapci Jihočeský kraj x Ústecký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
10:30 chlapci Liberecký kraj x Karlovarský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
10:30 dívky Hlavní město Praha x Jihomoravský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 dívky Olomoucký kraj x Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 chlapci Olomoucký kraj x Středočeský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 chlapci Královéhradecký kraj x Jihomoravský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 chlapci Zlínský kraj x Pardubický kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 dívky Kraj Vysočina x Karlovarský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 dívky Liberecký kraj x Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 dívky Středočeský kraj x Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 dívky Jihočeský kraj x Jihomoravský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 dívky Zlínský kraj x Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 chlapci Pardubický kraj x Hlavní město Praha Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
13:30 chlapci Moravskoslezský kraj x Karlovarský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
13:30 chlapci Plzeňský kraj x Zlínský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
14:45 dívky Karlovarský kraj x Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:45 dívky Královéhradecký kraj x Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:45 dívky Plzeňský kraj x Kraj Vysočina Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:45 chlapci Středočeský kraj x Ústecký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
14:45 chlapci Jihočeský kraj x Jihomoravský kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
14:45 chlapci Kraj Vysočina x Olomoucký kraj Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
16:00 dívky Karlovarský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 dívky Plzeňský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 dívky Kraj Vysočina - Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:00 chlapci Kraj Vysočina - Plzeňský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
16:00 chlapci Ústecký kraj - Liberecký kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
16:00 chlapci Olomoucký kraj - Karlovarský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
17:15 dívky ČF Královéhradecký kraj - Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:15 dívky ČF Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:15 dívky ČF Pardubický kraj - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
17:15 chlapci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
17:15 chlapci Středočeský kraj - Zlínský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
17:15 chlapci Jihočeský kraj - Hlavní město Praha (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
18:30 dívky Ústecký kraj - Karlovarský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 dívky Olomoucký kraj - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 dívky ČF Liberecký kraj - Jihomoravský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
18:30 chlapci Liberecký kraj - Kraj Vysočina (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
18:30 chlapci Karlovarský kraj - Ústecký kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
18:30 chlapci Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
19:45 chlapci Plzeňský kraj - Olomoucký kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
27.6.2019
Čtvrtek
09:00 dívky Jihočeský kraj - Kraj Vysočina Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 dívky SMF Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 dívky SMF Středočeský kraj - Jihomoravský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
09:00 chlapci Pardubický kraj - Zlínský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
09:00 chlapci Hlavní město Praha - Královéhradecký kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
10:30 dívky SMF Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 dívky SMF Pardubický kraj - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
10:30 chlapci Jihomoravský kraj - Středočeský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
10:30 chlapci Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 dívky Kraj Vysočina - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 dívky Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 dívky Karlovarský kraj - Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
12:00 chlapci Olomoucký kraj - Liberecký kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 chlapci Ústecký kraj - Plzeňský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
12:00 chlapci Kraj Vysočina - Karlovarský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
13:30 dívky Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj (o 5. místo) Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
13:30 chlapci Hlavní město Praha - Pardubický kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
13:30 chlapci Královehradecký kraj - Zlínský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
13:30 dívky Jihomoravský kraj - Zlínský kraj (o 7. místo) Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
14:45 chlapci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
15:30 dívky Liberecký kraj - Královéhradecký kraj (o 3. místo) Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky
16:20 chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj (chlapci) Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina
Výsledky
16:45 dívky Pardubický kraj - Hlavní město Praha (o 1. místo) Technická univerzita v Liberci Startovní listina
Výsledky