Basketbal turnaj družstev – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

Tabulky

turnaj družstev – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
24.6.2019
Pondělí
08:52 chlapci Jihočeský kraj (chlapci) - Moravskoslezský kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
51:54
09:00 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
27:97
09:00 dívky Karlovarský kraj (dívky) - Královéhradecký kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
23:47
09:00 dívky Zlínský kraj (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
28:56
10:15 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
57:79
10:15 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Olomoucký kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
68:24
10:15 dívky Kraj Vysočina (dívky) - Moravskoslezský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
31:60
10:25 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
48:63
11:30 chlapci Ústecký kraj (chlapci) - Středočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
54:53
11:30 dívky Pardubický kraj (dívky) - Středočeský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
25:27
11:30 dívky Liberecký kraj (dívky) - Hlavní město Praha (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
13:69
11:37 chlapci Královéhradecký kraj (chlapci) - Hlavní město Praha (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
33:73
12:45 chlapci Zlínský kraj (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
65:30
12:45 dívky Plzeňský kraj (dívky) - Královéhradecký kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
42:30
12:45 dívky Zlínský kraj (dívky) - Ústecký kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
31:77
12:52 chlapci Kraj Vysočina (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
46:51
14:00 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Liberecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
96:30
14:00 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Olomoucký kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
68:36
14:00 dívky Karlovarský kraj (dívky) - Olomoucký kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
42:19
14:00 dívky Jihočeský kraj (dívky) - Moravskoslezský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
44:43
15:15 chlapci Pardubický kraj (chlapci) - Středočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
65:50
15:15 chlapci Plzeňský kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
56:55
15:15 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Středočeský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
59:33
15:35 dívky Kraj Vysočina (dívky) - Hlavní město Praha (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
38:65
16:30 chlapci Zlínský kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
46:76
16:30 dívky Plzeňský kraj (dívky) - Pardubický kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
47:45
16:45 chlapci Kraj Vysočina (chlapci) - Hlavní město Praha (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
37:59
16:54 dívky Ústecký kraj (dívky) - Liberecký kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
55:30
17:45 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Liberecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
61:69
17:45 dívky Olomoucký kraj (dívky) - Královéhradecký kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
29:61
18:05 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
33:59
18:13 dívky Zlínský kraj (dívky) - Moravskoslezský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
38:44
25.6.2019
Úterý
09:00 chlapci Ústecký kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
76:30
09:00 chlapci Plzeňský kraj (chlapci) - Hlavní město Praha (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
57:78
09:00 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Pardubický kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
47:36
09:00 dívky Liberecký kraj (dívky) - Kraj Vysočina (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
28:38
10:15 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Středočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
42:72
10:15 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
53:62
10:15 dívky Středočeský kraj (dívky) - Olomoucký kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
42:34
10:15 dívky Moravskoslezský kraj (dívky) - Hlavní město Praha (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
60:47
11:30 chlapci Zlínský kraj (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
30:78
11:30 dívky Plzeňský kraj (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
45:33
11:40 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
71:45
11:55 dívky Ústecký kraj (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
45:38
12:45 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
36:74
12:45 dívky Pardubický kraj (dívky) - Královéhradecký kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
44:39
12:55 chlapci Jihočeský kraj (chlapci) - Hlavní město Praha (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
65:68
13:15 dívky Zlínský kraj (dívky) - Liberecký kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
42:43
14:00 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
70:40
14:00 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
54:25
14:20 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
62:49
14:55 dívky Kraj Vysočina (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
35:62
15:15 chlapci Zlínský kraj (chlapci) - Středočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
52:73
15:15 dívky Plzeňský kraj (dívky) - Středočeský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
41:39
15:40 chlapci Královéhradecký kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
53:48
16:10 dívky Ústecký kraj (dívky) - Hlavní město Praha (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
34:54
16:30 chlapci Ústecký kraj (chlapci) - Liberecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
104:23
16:30 dívky Olomoucký kraj (dívky) - Pardubický kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
49:27
16:52 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Olomoucký kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
74:32
17:30 dívky Moravskoslezský kraj (dívky) - Liberecký kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
53:25
17:45 dívky Středočeský kraj (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
51:39
17:45 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
53:68
18:15 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
75:35
18:45 dívky Jihočeský kraj (dívky) - Hlavní město Praha (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
48:53
19:00 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
44:63
19:00 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Královéhradecký kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
59:35
19:38 chlapci Plzeňský kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
21:74
19:55 dívky Zlínský kraj (dívky) - Kraj Vysočina (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
46:38
26.6.2019
Středa
09:00 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
64:45
09:00 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Hlavní město Praha (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
42:54
09:00 dívky Karlovarský kraj (dívky) - Pardubický kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
35:46
09:00 dívky Liberecký kraj (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
38:42
10:15 chlapci Zlínský kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
27:48
10:15 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Plzeňský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
46:27
10:15 dívky Ústecký kraj (dívky) - Kraj Vysočina (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
74:18
10:20 chlapci Plzeňský kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
62:35
11:30 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Středočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
31:68
11:30 dívky Královéhradecký kraj (dívky) - Středočeský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
56:34
11:30 dívky Hlavní město Praha (dívky) - Zlínský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
111:34
11:35 chlapci Jihočeský kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
59:29
12:45 chlapci Zlínský kraj (chlapci) - Liberecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
63:40
12:45 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
43:57
12:45 dívky Olomoucký kraj (dívky) - Plzeňský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
27:43
12:45 dívky Moravskoslezský kraj (dívky) - Ústecký kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
58:49
15:30 chlapci Zlínský kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
31:62
Online
15:30 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
33:68
15:30 dívky Kraj Vysočina (dívky) - Pardubický kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
31:59
15:30 dívky Karlovarský kraj (dívky) - Zlínský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
55:45
16:45 chlapci Plzeňský kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
70:62
16:45 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
31:58
16:45 dívky Ústecký kraj (dívky) - Středočeský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
49:40
16:45 dívky Moravskoslezský kraj (dívky) - Plzeňský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
50:35
18:00 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
60:40
18:00 dívky Královéhradecký kraj (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
48:50
18:00 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Hlavní město Praha (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
57:48
18:10 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
50:66
27.6.2019
Čtvrtek
09:00 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Olomoucký kraj (chlapci) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
50:60
09:00 chlapci Zlínský kraj (chlapci) - Liberecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
56:30
09:00 dívky Hlavní město Praha (dívky) - Plzeňský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
41:30
09:00 dívky Pardubický kraj (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
47:38
10:15 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Městská sportovní hala Startovní listina
34:49
10:15 chlapci Královéhradecký kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
:
10:15 dívky Královéhradecký kraj (dívky) - Středočeský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
51:50
10:15 dívky Olomoucký kraj (dívky) - Liberecký kraj (dívky) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
43:33
11:30 chlapci Pardubický kraj (chlapci) - Středočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
49:64
11:30 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Moravskoslezský kraj (dívky) Městská sportovní hala Startovní listina
37:35
11:30 dívky Ústecký kraj (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina
59:41
11:30 dívky Zlínský kraj (dívky) - Kraj Vysočina (dívky) TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina
64:63
12:35 chlapci Jihočeský kraj (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
57:39
12:45 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Hlavní město Praha (chlapci) Městská sportovní hala Startovní listina
58:37