Florbal turnaj družstev – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

Tabulky

turnaj družstev – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
24.6.2019
Pondělí
09:00 dívky Středočeský kraj (dívky) - Ústecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:1
09:00 dívky Hlavní město Praha (dívky) - LIberecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
9:1
09:00 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:4
09:40 dívky Zlínský (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
9:0
09:40 dívky Olomoucký kraj (dívky) - Plzeňský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
09:40 chlapci Zlínský (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:2
10:20 dívky Moravskoslezský kraj (dívky) - Královéhradecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:1
10:20 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Pardubický kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
8:1
10:20 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:0
11:00 dívky Zlínský (dívky) - Ústecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
5:2
11:00 dívky Olomoucký kraj (dívky) - LIberecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:1
11:00 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Liberecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:3
11:40 dívky Středočeský kraj (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
12:1
11:40 dívky Hlavní město Praha (dívky) - Plzeňský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
6:0
11:48 chlapci Plzeňský kraj (chlapci) - Olomoucký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
3:1
12:20 dívky Kraj Vysočina (dívky) - Pardubický kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:0
12:28 dívky Královéhradecký kraj (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
7:3
12:29 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:2
13:00 chlapci Ústecký kraj (chlapci) - Zlínský (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:4
13:07 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Olomoucký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
13:08 dívky Moravskoslezský kraj (dívky) - Zlínský (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
9:0
13:40 chlapci Královéhradecký kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
13:43 dívky Ústecký kraj (dívky) - Královéhradecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
2:2
13:53 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
9:1
14:20 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:2
14:25 dívky Středočeský kraj (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
14:32 chlapci Kraj Vysočina (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:1
15:00 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Zlínský (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
15:02 dívky LIberecký kraj (dívky) - Pardubický kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
2:0
15:14 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Olomoucký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
9:3
15:40 dívky Hlavní město Praha (dívky) - Kraj Vysočina (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
9:1
15:40 chlapci Královéhradecký kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:2
15:58 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:0
16:20 dívky Olomoucký kraj (dívky) - Jihomoravský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
16:20 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:2
16:37 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:3
17:00 dívky Královéhradecký kraj (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
6:0
17:00 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:0
17:25 chlapci Plzeňský kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
8:1
17:40 dívky Moravskoslezský kraj (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
5:1
17:40 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:2
18:05 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
3:0
18:20 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Kraj Vysočina (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
5:3
18:20 dívky Plzeňský kraj (dívky) - Pardubický kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
25.6.2019
Úterý
09:00 dívky Ústecký kraj (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:2
09:00 chlapci Ústecký kraj (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:4
09:00 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
1:0
09:40 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Moravskoslezský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:4
09:40 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:1
09:45 dívky Středočeský kraj (dívky) - Moravskoslezský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:2
10:20 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
1:1
10:24 chlapci Zlínský (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:2
10:25 dívky Jihočeský kraj (dívky) - Zlínský (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
6:2
11:00 dívky LIberecký kraj (dívky) - Plzeňský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
1:1
11:00 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:2
11:05 dívky Moravskoslezský kraj (dívky) - Ústecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
5:1
11:40 dívky Středočeský kraj (dívky) - Královéhradecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
1:1
11:40 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:0
11:43 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Hlavní město Praha (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:1
12:20 dívky Jihočeský kraj (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
7:1
12:20 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:2
12:22 dívky Olomoucký kraj (dívky) - Kraj Vysočina (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
13:00 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - LIberecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
6:2
13:00 dívky Královéhradecký kraj (dívky) - Zlínský (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
13:00 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
13:40 dívky Plzeňský kraj (dívky) - Kraj Vysočina (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:1
13:40 chlapci Kraj Vysočina (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
13:41 dívky Hlavní město Praha (dívky) - Pardubický kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
7:0
14:20 dívky Ústecký kraj (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
6:2
14:20 dívky Moravskoslezský kraj (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
11:0
14:20 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
8:1
15:00 dívky LIberecký kraj (dívky) - Kraj Vysočina (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:0
15:00 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:3
15:09 chlapci Jihočeský kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:3
15:40 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:1
15:42 dívky Olomoucký kraj (dívky) - Pardubický kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
2:0
15:51 chlapci Zlínský (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:2
16:20 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Plzeňský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
4:0
16:20 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:4
16:29 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
12:3
17:00 dívky Středočeský kraj (dívky) - Zlínský (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:1
17:00 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Olomoucký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:0
17:14 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Zlínský (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:1
17:40 dívky Hlavní město Praha (dívky) - Olomoucký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
4:0
26.6.2019
Středa
09:00 dívky Jihomoravský kraj (dívky) - Královéhradecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
11:2
09:00 dívky Pardubický kraj (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
09:00 chlapci Liberecký kraj (chlapci) - Zlínský (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:4
09:40 dívky LIberecký kraj (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
2:0
10:00 dívky Olomoucký kraj (dívky) - Moravskoslezský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
4:3
10:00 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:1
10:20 dívky Kraj Vysočina (dívky) - Zlínský (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
11:00 dívky Středočeský kraj (dívky) - Plzeňský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
9:0
11:00 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
13:1
11:00 chlapci Pardubický kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
11:40 chlapci Jihočeský kraj (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:3
12:00 dívky Hlavní město Praha (dívky) - Ústecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
5:0
12:00 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
12:6
12:20 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Ústecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:3
13:00 dívky LIberecký kraj (dívky) - Zlínský (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
5:1
13:00 dívky Jihočeský kraj (dívky) - Kraj Vysočina (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
4:4
13:40 dívky Pardubický kraj (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
7:1
13:40 chlapci Ústecký kraj (chlapci) - Plzeňský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:2
14:23 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
3:2
14:25 chlapci Jihočeský kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:3
15:04 chlapci Zlínský (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:5
16:00 dívky Plzeňský kraj (dívky) - Královéhradecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:2
16:10 chlapci Karlovarský kraj (chlapci) - Jihomoravský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:0
17:00 dívky Moravskoslezský kraj (dívky) - Ústecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:0
17:00 chlapci Moravskoslezský kraj (chlapci) - Liberecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
9:3
18:00 dívky Středočeský kraj (dívky) - Jihomoravský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
5:1
18:09 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Středočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
5:2
19:00 dívky Olomoucký kraj (dívky) - Hlavní město Praha (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
3:2
27.6.2019
Čtvrtek
08:00 dívky Hlavní město Praha (dívky) - Jihomoravský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
8:7
09:00 dívky Pardubický kraj (dívky) - Zlínský (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
09:10 chlapci Středočeský kraj (chlapci) - Liberecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:6
09:40 dívky Kraj Vysočina (dívky) - Karlovarský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
1:0
10:20 dívky Středočeský kraj (dívky) - Olomoucký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
5:3
10:20 dívky LIberecký kraj (dívky) - Jihočeský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
11:00 dívky Královéhradecký kraj (dívky) - Ústecký kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
4:2
11:32 chlapci Hlavní město Praha (chlapci) - Moravskoslezský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:2
12:10 chlapci Ústecký kraj (chlapci) - Pardubický kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
6:3
12:50 chlapci Olomoucký kraj (chlapci) - Jihočeský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
4:0
13:30 chlapci Plzeňský kraj (chlapci) - Královéhradecký kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
2:1
14:10 chlapci Zlínský (chlapci) - Karlovarský kraj (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
7:5
15:20 dívky Moravskoslezský kraj (dívky) - Plzeňský kraj (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina
7:1
16:20 chlapci Jihomoravský kraj (chlapci) - Kraj Vysočina (chlapci) Sport Park Liberec Startovní listina
9:3