Tenis čtyřhra – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

čtyřhra – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
25.6.2019
Úterý
11:00 starší chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
11:00 starší chlapci Ústecký kraj - Kraj Vysočina ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
11:00 starší chlapci Plzeňský kraj - Olomoucký kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší chlapci Olomoucký kraj - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší chlapci Pardubický kraj - Ústecký kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší chlapci Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší chlapci Plzeňský kraj - Kraj Vysočina Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší chlapci Hlavní město Praha - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Olomoucký kraj - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Královéhradecký kraj - Kraj Vysočina Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Zlínský kraj - Liberecký kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Středočeský kraj - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 starší dívky Jihočeský kraj - Zlínský kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
11:20 mladší chlapci Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:30 starší chlapci Liberecký kraj - Královehradecký kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší chlapci Zlínský kraj - Středočeský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
12:00 mladší dívky Pardubický kraj - Ústecký kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
12:25 starší dívky Královéhradecný kraj - Hlavní město Praha ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
12:30 starší chlapci Zlínský kraj - Pardubický kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
12:30 mladší dívky Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
12:30 mladší dívky Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
12:30 starší dívky Kraj Vysočina - Ústecký kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
13:00 starší chlapci Středočeský kraj - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
13:00 starší chlapci Moravskoslezský kraj - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Olomoucký kraj - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
13:00 starší dívky Pardubický kraj - Liberecký kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
13:00 starší dívky Středočeský kraj - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
13:15 mladší chlapci Jihočeský kraj - Liberecký kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
13:15 mladší chlapci Olomoucký kraj - Ústecký kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
13:15 mladší chlapci Kraj Vysočina - Hlavní město Praha Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
13:30 starší chlapci Karlovarský kraj - Hlavní město Praha ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
13:30 mladší dívky Olomoucký kraj - Kraj Vysočina Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
13:30 mladší dívky Jihomoravský kraj - Zlínský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší chlapci Středočeský kraj - Karlovarský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší dívky Ústecký kraj - Středočeský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
15:15 mladší chlapci Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
15:15 mladší dívky Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
16:00 starší chlapci Středočeský kraj - Jihomoravský kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
16:00 starší dívky Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
16:00 starší dívky Zlínský kraj - Pardubický kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
16:00 starší dívky Jihomoravský kraj - Ústecký kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
16:00 starší dívky Hlavní město Praha - Středočeský kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
16:00 starší chlapci Zlínský kraj - Kraj Vysočina ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
16:00 starší chlapci Olomoucký kraj - Karlovarský kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
16:00 starší chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
26.6.2019
Středa
11:30 mladší chlapci Olomoucký kraj - Karlovarský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:30 mladší chlapci Liberecký kraj - Hlavní město Praha Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
12:45 starší chlapci Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
12:45 starší chlapci Jihomoravský kraj - Zlínský kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
13:30 starší dívky Olomoucký kraj - Pardubický kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
13:30 starší dívky Jihomoravský kraj - Středočeský kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší dívky Olomoucký kraj - Zlínský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
14:30 mladší dívky Plzeňský kraj - Středočeský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
27.6.2019
Čtvrtek
11:00 mladší chlapci Karlovarský kraj - Liberecký kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Zlínský kraj - Plzeňský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší chlapci Olomoucký kraj - Hlavní město Praha Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
11:00 mladší dívky Olomoucký kraj - Středočeský kraj Liberecký tenisový klub Startovní listina
Výsledky
12:00 starší dívky Pardubický - Středočeský ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
13:00 starší chlapci Jihomoravský - Moravskoslezský ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
13:00 starší chlapci Zlínský kraj - Olomoucký kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky
13:30 starší dívky Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina
Výsledky