Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
27. 6. 2019
Čtvrtek
09:00 Volejbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj - Kraj Vysočina
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev dívky SMF Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev dívky SMF Středočeský kraj - Jihomoravský kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj - Zlínský kraj (chlapci)
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha - Královéhradecký kraj (chlapci)
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev dívky SMF Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev dívky SMF Pardubický kraj - Liberecký kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj - Středočeský kraj (chlapci)
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj (chlapci)
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina - Ústecký kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj - Jihočeský kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj - Olomoucký kraj
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj - Liberecký kraj (chlapci)
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj - Plzeňský kraj (chlapci)
hřiště 2
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina - Karlovarský kraj (chlapci)
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj (o 5. místo)
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha - Pardubický kraj (chlapci)
o 5. místo
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Královehradecký kraj - Zlínský kraj (chlapci)
o 7. místo
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj - Zlínský kraj (o 7. místo)
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:45 Volejbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj (chlapci)
o 3. místo
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
15:30 Volejbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj - Královéhradecký kraj (o 3. místo)
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:20 Volejbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj (chlapci)
o 1. místo
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
16:45 Volejbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj - Hlavní město Praha (o 1. místo)
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky