Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
27. 6. 2019
Čtvrtek
08:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha
o 3. místo, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj - Pardubický kraj
Play-out D7, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:10 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj - Středočeský kraj
o 3. místo, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:40 Florbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina - Karlovarský kraj
Play-out D8, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:20 Florbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj
finále, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:20 Florbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj - Jihočeský kraj
Play-out D9, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj - Ústecký kraj
o 7. místo, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:32 Florbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha
finále, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:10 Florbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj - Pardubický kraj
Play-out K7, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:50 Florbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj - Jihočeský kraj
Play-out K8, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:30 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj
Play-out K9, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:10 Florbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj - Karlovarský kraj
Zápas o 5. místo, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:20 Florbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj
o 5. místo, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:20 Florbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj
o 7. místo, Hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky