Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
27. 6. 2019
Čtvrtek
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Olomoucký kraj
o 13. místo
TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Liberecký kraj
o 11. místo
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Hlavní město Praha
o 3. místo
Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Karlovarský kraj
o 9. místo
Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj x Ústecký kraj
o 3. místo
Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina x Královéhradecký kraj
o 9. místo
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Královéhradecký kraj
o 7.místo
Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Olomoucký kraj
o 13. místo
TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Středočeský kraj
o 7. místo
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Jihomoravský kraj
o 1. místo
Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Jihočeský kraj
o 5.místo
Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina x Zlínský kraj
o 11. místo
TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
12:35 Basketbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj x Jihočeský kraj
o 5. místo
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Hlavní město Praha
o 1. místo
Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky