Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
26. 6. 2019
Středa
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Jihočeský kraj - Kraj Vysočina
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Středočeský kraj - Ústecký kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Plzeňský kraj - Zlínský kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Ústecký kraj - Středočeský kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:45 Stolní tenis družstva starší dívky Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:45 Stolní tenis družstva starší dívky Ústecký kraj - Hlavní město Praha
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:45 Stolní tenis družstva starší dívky Plzeňský kraj - Liberecký kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:45 Stolní tenis družstva starší dívky Zlínský kraj - Královehradecký kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:45 Stolní tenis družstva starší chlapci Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:45 Stolní tenis družstva starší chlapci Středočeský kraj - Liberecký kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:45 Stolní tenis družstva starší chlapci Ústecký kraj - Hlavní město Praha
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:45 Stolní tenis družstva starší chlapci Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj
8
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj
semifinále 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Středočeský kraj - Hlavní město Praha
semifinále 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina
semifinále 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Královéhradecký kraj - Zlínský kraj
semifinále 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:45 Stolní tenis družstva starší chlapci Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj
semifinále 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:45 Stolní tenis družstva starší dívky Plzeňský kraj - Zlínský kraj
semifinále 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:45 Stolní tenis družstva starší dívky Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha
semifinále 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:45 Stolní tenis družstva starší chlapci Královéhradecký kraj - Liberecký kraj
semifinále 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Královéhradecký kraj - Středočeský kraj
finále
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha
finále
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Kraj Vysočina - Středočeský kraj
o 3.místo
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
15:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj
o 3.místo
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:15 Stolní tenis družstva starší chlapci Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj
finále
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:15 Stolní tenis družstva starší dívky Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj
finále
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:15 Stolní tenis družstva starší chlapci Královéhradecký kraj - Ústecký kraj
o 3. místo
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:15 Stolní tenis družstva starší dívky Hlavní město Praha - Plzeňský kraj
o 3.místo
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky