Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
26. 6. 2019
Středa
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj
čtvrtfinále 1 - hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj - Pardubický kraj
play-out D1 hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj - Zlínský kraj
čtvrtfinále 1 - HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:40 Florbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj - Karlovarský kraj
play-out D2 hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:00 Florbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj
čtvrtfinále 2 - hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:00 Florbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj - Jihomoravský kraj
čtvrtfinále 2 - HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:20 Florbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina - Zlínský kraj
play-out D3 hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj - Plzeňský kraj
čtvtrfinále 3- hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina
čtvrtfinále 3 - HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev chlapci Královehradecký kraj - Pardubický kraj
play-out K1 hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:40 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj
play-out K2 hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Florbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha - Ústecký kraj
čtvrtfinále 4 - hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Florbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha - Karlovarský kraj
čtvrtfinále 4 - HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:20 Florbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj - Ústecký kraj
play-out K3 - hala míčových sportů II
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:00 Florbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj - Zlínský kraj
play-out D4 - HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj - Kraj vysočina
play-out D5 - hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:40 Florbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj - Karlovarský kraj
play-out D6 - hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
13:40 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj - Ústecký kraj
play-out K4 - HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:23 Florbal turnaj družstev chlapci Královehradecký kraj - Olomoucký kraj
play-out K5 - HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
14:25 Florbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj - Jihočeský kraj
play-out K6 - hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:04 Florbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj - Kraj Vysočina
Semifinále L1, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:00 Florbal turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj
semifinále L1, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:10 Florbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj
Semifinále L2, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:00 Florbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj
Semifinále L2, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
17:00 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj
semifinále 1 W, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
18:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj - Středočeský kraj
semifinále W 1, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
18:09 Florbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj - Hlavní město Praha
Semifinále W2, HCA
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
19:00 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj - Hlavní město Praha
Semifinále W2, hala míčových sportů I
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky