Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
26. 6. 2019
Středa
09:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Zlínský kraj x Jihomoravský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Středočeský kraj : Královehradecký kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Jihočeský kraj x Olomoucký kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Moravskoslezský kraj x Plzeňský kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Pardubický kraj x Moravskoslezský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 kraj Vysočina : hlavní město Praha Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
10:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Hlavní město Praha x Karlovarský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky Online
10:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Liberecký kraj x Ústecký kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Liberecký kraj x Ústecký kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Jihočeský kraj : Olomoucký kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
12:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Středočeský kraj x Královéhradecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Zlínský kraj x Jihomoravský kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
13:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Plzeňský kraj x Pardubický kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
13:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Karlovarský kraj : kraj Vysočina Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
13:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Kraj Vysočina x Hlavní město Praha Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky Online
13:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Pardubický kraj x Moravskoslezský kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
15:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Ústecký kraj x Zlínský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
15:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Královehradecký kraj : Jihočeský kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
15:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Královéhradecký kraj x Jihočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
15:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Liberecký kraj x Jihomoravský kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
16:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Jihomoravský kraj x Liberecký kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
16:30 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Olomoucký kraj : Středočeský kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
16:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Olomoucký kraj x Středočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:30 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Ústecký kraj x Zlínský kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky
18:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 Moravskoslezský kraj x Plzeňský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina , Výsledky
18:00 Fotbal turnaj družstev dívky U14 hlavní město Praha : Karlovarský kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina , Výsledky
18:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Karlovarský kraj x Kraj Vysočina Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
18:00 Fotbal turnaj družstev chlapci U14 Plzeňský kraj x Pardubický kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina , Výsledky