Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
26. 6. 2019
Středa
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj x Hlavní město Praha TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj x Pardubický kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj x Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Pardubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Jihomoravský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:20 Basketbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina x Plzeňský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Středočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Královehradecký kraj x Středočeský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj x Hlavní město Praha Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:35 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj x Královehradecký kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj x Kraj Vysočina TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Olomoucký kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Kraj Vysočina
o 9.-12. místo
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky Online
15:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj x Liberecký kraj
o 9.-12. místo
TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
15:30 Basketbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Kraj Vysočina
o 9.-12. místo
Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
15:30 Basketbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj (dívky) x Karlovarský kraj (dívky)
o 9.-12. místo
Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Plzeňský kraj
o 5.-8.místo
TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky
16:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Moravskoslezský kraj
semifinále
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
16:45 Basketbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Ústecký kraj
o 5.-8. místo
Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
16:45 Basketbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj (dívky) x Plzeňský kraj (dívky)
o 1.-4. místo
Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x Ústecký kraj
semifinále
Sport Park Liberec Startovní listina , Výsledky
18:00 Basketbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj x Královéhradecký kraj
o 5.-8. místo
Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina , Výsledky
18:00 Basketbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha (dívky) x Jihomoravský kraj (dívky)
o 1.-4. místo
Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:10 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj x Středočeský kraj
o 5.-8.místo
TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina , Výsledky