Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
25. 6. 2019
Úterý
09:00 Volejbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Hlavní město Praha
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj x Ústecký kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj x Jihočeský kraj
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Liberecký kraj
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Hlavní město Praha
hřiště 2
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj x Moravskoslezský kraj
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj x Liberecký kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Pardubický kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Královéhradecký kraj
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj x Královéhradecký kraj
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Ústecký kraj
hřiště 2
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočna x Jihočeský kraj
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Zlínský kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha x Olomoucký kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj x Středočeský kraj
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x Plzeňský kraj
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x Zlínský kraj
hřiště 2
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj x Pardubický kraj
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Plzeňský kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Kraj Vysočina
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj x Karlovarský kraj
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Kraj Vysočna
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj x Olomoucký kraj
hřiště 2
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj x Středočeský kraj
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
14:45 Volejbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj x Zlínský kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:45 Volejbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Olomoucký kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:45 Volejbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Plzeňský kraj
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
14:45 Volejbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x Zlínský kraj
hřiště 2
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
14:45 Volejbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x Moravskoslezský kraj
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
15:00 Volejbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha x Jihočeský kraj
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Volejbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Plzeňský kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Volejbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Kraj Vysočina
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Volejbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Královéhradecký kraj
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Kraj Vysočna
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
16:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Olomoucký kraj
hřiště 2
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
16:00 Volejbal turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj x Jihočeský kraj
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
17:15 Volejbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj x Jihomoravský kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:15 Volejbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Zlínský kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:15 Volejbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Hlavní město Praha
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:15 Volejbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Karlovarský kraj
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
17:15 Volejbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Plzeňský kraj
hřiště 2
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
17:15 Volejbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x Liberecký kraj
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
18:30 Volejbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina x Moravskoslezský kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Volejbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj x Plzeňský kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Volejbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Liberecký kraj
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj x Jihomoravský kraj
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
18:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj x Kraj Vysočna
hřiště 2
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
18:30 Volejbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Královéhradecký kraj
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
19:45 Volejbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj x Středočeský kraj
hřiště 1
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
19:45 Volejbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj x Jihočeský kraj
hřiště 3
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
19:45 Volejbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Pardubický kraj
hřiště 1
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
19:45 Volejbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Moravskoslezský kraj
hřiště 3
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
19:45 Volejbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Středočeský kraj
hřiště 2
Sportovní hala Dukla Liberec Startovní listina , Výsledky
19:45 Volejbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Karlovarský kraj
hřiště 2
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky