Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
25. 6. 2019
Úterý
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Jihomoravský kraj - volný los
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Zlínský kraj - Pardubický kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Jihočeský kraj - Olomoucký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Královéhradecký kraj - Kraj Vysočina
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Středočeský kraj - Liberecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Karlovarský kraj - Ústecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci volný los - Hlavní město Praha
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Královéhradecký kraj - volný los
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
08:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Kraj Vysočina - Plzeňský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Hlavní město Praha - Zlínský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Pardubický kraj - Jihočeský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Ústecký kraj - Olomoucký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Volný los - Středočeský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Hlavní město Praha - Zlínský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis družstva starší dívky Moravskoslezský kraj - volný los
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis družstva starší dívky Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis družstva starší dívky Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis družstva starší dívky Pardubický kraj - Ústecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
09:30 Stolní tenis družstva starší dívky Karlovarský kraj - Hlavní město Praha
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší dívky Plzeňský kraj - volný los
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší dívky Kraj Vysočina - Liberecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší dívky Středočeský kraj - Zlínský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší dívky Volný los - Královehradecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší chlapci Královéhradecký kraj - volný los
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší chlapci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší chlapci Středočeský kraj - Olomoucký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší chlapci Jihomoravský kraj - Liberecký kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší chlapci Ústecký kraj - Pardubický kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší chlapci Karlovarský kraj - Hlavní město Praha
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší chlapci Kraj Vysočina - Zlínský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
11:15 Stolní tenis družstva starší chlapci Volný los - Moravskoslezský kraj
16
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Pisárová - Ščibrániová
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Poláková - Sazimová
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Šíp - Slaný
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Sochor - Halabrín
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Lebeda - Rosu
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:30 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Košťál - Pisár
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Sommerová - Segetová
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
13:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Hanáková - Bártová
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Královéhradecký kraj
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Jihočeský kraj - Moravskoslezský
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Ústecký kraj - Jihočeský kraj
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Plzeňský kraj - Liberecký kraj
SF
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
16:30 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Pisárová - Poláková
F
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Šíp - Sochor
F
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis dvouhra starší dívky Sommerová - Bártová
F
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:05 Stolní tenis dvouhra starší chlapci Rosu - Pisár
F
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
18:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj
F
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky
19:20 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Jihočeský kraj - Liberecký kraj
F
Technická univerzita v Liberci Startovní listina , Výsledky